Kasia Lenhardt ir Jerome'as Boatengas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Kasia Lenhardt ir Jerome'as Boatengas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 32-ejų metų Miuncheno „Bayern“ gynėjo Jerome‘o Boatengo gyvenime – rimtos permainos. Sportininkas savo sekėjams pranešė, kad nutraukė santykius su modeliu Kasia Lenhardt. Pora draugavo 15 mėnesių.

Sausio 5 d. internetą apskriejo žinia, kad 25-erių K.Lenhard buvo pagauta girta už vairo. Tada ji vairavo J.Boatengui priklausantį „Mini“ automobilį, kurį sudaužė nepataisomai, kai atsitrenkė į gatvės šviestuvą. Jos kraujyje, anot „Bild“, rasta 0,6 promilės alkoholio.

 „Kaip jau žinote iš žiniasklaidos, nutraukiau santykius su Kasia Lenhardt. Pasukome skirtingais keliais. Apmaudu, tačiau man ir mano šeimai tai vienintelis teisingas kelias. Turėjau priimti šį sprendimą ir nubrėžti ribas. Atsiprašau visų, kuriuos įskaudinau. Esu nusivylęs ir savimi. Vyras turėtų prisiimti atsakomybę ir elgtis taip, kaip geriausia jo šeima. Nuo šiol tą ir planuoju daryti. Kasiai linkiu visko geriausio“, - rašė J.Boatengas.

Tuo tarpu ant krūtinės J.Boatengo vardą išsitatuiravusi K.Lenhard nesiruošia visko taip palikti: „Aš dar tikrai prabilsiu, tik duokite man šiek tiek laiko. Dar niekada nebuvau taip apgaudinėjama ir klaidinama. Aš užbaigiau santykius dėl tavo nuolatinio melo ir neištikimybės.“

J.Boatengas anksčiau buvo susižadėjęs su Sherin Senler, su kuria 2011 m. susilaukė dvynukių. Vėliau, pasklidus gandams apie vokiečio neištikimybę, pora išsiskyrė. 2013 m. jie dar bandė atgaivinti santykius, bet viskas baigėsi dar vienu išsiskyrimu.

J.Boatengas nuo 2011 m. atstovauja Miuncheno „Bayern“, su kuriuo 2 kartus laimėjo UEFA Čempionų lygą ir net 8 kartus – „Bundesligą“. 2014 m. su Vokietijos rinktine jis tapo pasaulio čempionu.

Šiame sezone J.Boatengas per 22 rungtynes įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Jo kontraktas su „Bayern“ baigs galioti jau šią vasarą. Žaidėjas rinkoje yra vertinamas 12 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų