FA „Šiauliai“  | Organizatorių nuotr.

FA „Šiauliai“ | Organizatorių nuotr.

Atsinaujinę ir pasistiprinę FA „Šiauliai“ ruošiasi Pirmos lygos batalijoms. Klubo vadovybė tarpsezonyje nemiegojo – reprezentacinę Šiaulių komandą papildė vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas bei daugkartinis Lietuvos čempionas Algis Jankauskas.

FA „Šiaulių“ techninis direktorius Deivis Kančelskis optimistiškai žiūri į naują sezoną. Jo teigimu – svarbus faktorius Šiauliams yra tas, kad pavyko išsaugoti buvusius komandos lyderius. Tikimasi, kad pasistiprinus patyrusiais žaidėjais komanda ir toliau išliks konkurencinga: „Pasiruošimą sezonui pradėjome pakiliomis nuotaikomis. Didžioji dalis praėjusio sezono lyderių liko komandoje, tarp kurių saugo ir puolėjo pozicijose galintis žaisti Rokas Gedminas, solidžiai viso sezono metu vartus gynęs Gustas Baliutavičius, gynyboje patikimai rungtyniavęs Rokas Leketas. Tačiau vis dar ieškome pastiprinimo kai kuriose grandyse. Dėl to rankomis sukirtome su Algiu Jankausku. Planuojame prisijungti dar keletą žaidėjų. Tuo pačiu norime suteikti šansą ir savo jaunimui, kad vaikinai norėtų augti, tobulėti ir įrodinėti, kad gali sėkmingai integruotis į vyrų futbolą“.

„Šiaulių“ FA sėkmingai ruošia jaunus žaidėjus, nemaža dalis jų yra kviečiami į Lietuvos jaunimo rinktinės stovyklas. Tarp kviečiamų žaidėjų – Dovydas Jansonas, Karolis Mantinis, Kristupas Mantinis, Ugnius Selvenis, Deividas Dovydaitis, Gabrielius Micevičius, Gabijus Micevičius, Grantas Jaseliūnas ir Emilis Gasiūnas.

„Pasiruošimo cikle planuojame egzaminuoti save reguliariai. Laukia įdomus draugiškų rungtynių grafikas. Pusė rungtynių bus su potencialiais būsimo sezono A lygos klubais. Galvoju, kad Pirmoje lygoje favoritais bus DFK „Dainavos“ klubas, tačiau ir kiti klubai, komandos, kurios turi ypatingai jaunas sudėtis, suformuotas dar praėjusiuose sezonuose bus ambicingos ir sudarys konkurenciją visiems. Jau pernai jaunimas „kandžiojosi“, o metai jau prabėgo, tad visi manau bus pastiprėję. Laukia sunkus ir ilgas sezonas, turime būti visokeriopai pasiruošę ir eiti į kiekvienas rungtynes, kaip į lemiamas. Tik taip pasieksime savo tikslus“, – mintimis dalinosi FA „Šiauliai“ techninis direktorius Deivis Kančelskis.

Pratęsdama pokalbį apie būsimą Pirmos lygos sezoną akademijos vadovė Reda Mockienė teigė, kad atsinaujinęs trenerių štabas į komandą įneš naujų vėjų, kurie prisidės prie komandos ir organizacijos augimo.

„Norėjome pokyčių štabe, todėl pasikvietėme ambicingą bei mūsų organizacijos sistemai tinkantį trenerį. Tikimės, kad kartu su Mindaugu Čepu paaugsime ne tik kaip sportinė komanda, bet ir kaip organizacija. Organizacijos viduje norime sukurti sveiką konkurenciją, kuri skatins mus visus pasitempti. Manau visi šie pokyčiai bus į naudą siekiant ne tik sportinių rezultatų, bet ir emociškai pagyvinant komandą“.

„Žvelgiant į ateitį svarbu paminėti, kad norime turėti aiškią piramidę, struktūrą, kuri būtų tvari ir ateityje suteiktų progas galvoti apie kilimą į didesnes aukštumas. Šiaulių miestas, manau džiaugiasi, kad turi unikalią reprezentacinę futbolą komandą, kuri yra svarbi piramidės dalis tiek pačiam mieste, tiek Pirmoje lygoje. Norime būti finansiškai stabilūs bei rezultatą kurti ilgalaikį. Visi kartu organizacijoje kuriame tradicijas, tikslus, kurių pagrindinis siekis ir vertybė – stiprios, tvarios sistemos diegimas.

Kalbant apie būsimą sezoną ir Pirmos lygos projektą – turėti 16 komandų, galvoju jog šis sprendimas geras. Sveikinta iniciatyva, kad federacija kartu su mūsų asociacija Lietuvos futbolo klubų sąjunga deda pamatus šiam ir būsimiems sezonams. Šie metai yra išskirtiniai, nes visas Lietuvos futbolas ir jo struktūra yra iniciatyviai modeliuojamas ir istoriškai bus įsimintinas – tiek A, tiek Pirmos bei Antros lygų dalyviams, sirgaliams.

Būsima Pirma lyga, manome, bus konkurencinga ir visuomet atsiras ta lyderių grupė, kuri kovos dėl aukščiausių apdovanojimų. Tarp jų norime būti ir mes“, – ateities planais dalinosi ir būsimo sezono perspektyvas vertino R. Mockienė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų