Rose Namajunas | „Stop“ kadras

Rose Namajunas | „Stop“ kadras

 Artėjantį savaitgalį bus karūnuotas kitas amerikietiškojo futbolo NFL čempionas, o didžiulio dėmesio JAV sulaukiantis renginys ir vėl pažers krūvą milijonus už kelias sekundes kainuojančių reklamų.

Vienoje iš jų – buvęs UFC laikinasis čempionas Dustinas Poirier ir lietuvių kilmės buvusi čempionė Rose Namajunas.

NFL yra labiausiai žiūrimas sporto renginys pasaulyje, o šių metų „Super Bowl LV“ rungtynės gali nesunkiai pagerinti 2015 m. pasiektą 114 mln. žiūrovų rekordą.

Šiais metais susitiks praėjusių metų čempionai Kanzaso „Cheifs“ ir pirmą kartą į finalą iškopusi Tampos „Buccaneers“.

Jau minėtoje „Guaranteed Rate“ reklamoje bus rodomi epizodai iš D.Poirier pergalė prieš Conorą McGregorą, jo treniruotes bei šventimo akimirkos po pergalės prieš Maxą Holloway ir iškovoto laikinojo čempiono titulo.

Reklamoje taip pat bus rodoma ir 2017 m,. „UFC 217“ iškovota R.Namajunas pergalė prieš Joanna Jedrejczyk.

„Guaranteed Rate“ yra viena iš penkių didžiausių su nekilnojamuoju turtu dirbančių įmonių Amerikoje. Jos 60-ies sekundžių reklamoje „Believe You Will“ taip pat pasirodys ir „Dayton 500“ čempionas Ryanas Newmanas, kuris buvo patyręs didžiulę avariją, tačiau sėkmingai sugrįžo, Erikas Weihenmayeris, kuris paneigė skeptikų prognozes ir tapo pirmuoju aklu žmogumi įkopusiu į Everestą, Sethas Jonesas ar Starr Andews, kuri įgyvendino savo svajonę ir tapo Pekino olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo čempione.

 

 

Skelbiama, kad 30 sekundžių reklama „Super Bowl“ rungtynėse šiais metais kainuoja maždaug 5,5 mln. JAV dolerių – tai 100 tūkst. mažiau nei praėjusiais metais. Įprastai per „Super Bowl“ rungtynes parodoma apie 40-50 reklamų, o 30-ies sekundžių reklamos 5 mln. JAV dolerių kainą peržengta buvo jau 2017 m.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų