Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Praėjo jau dvi savaitės po to, kai Abu Dabyje vykusiame „UFC 257“ turnyre Conoras McGregoras patyrė pirmą karjeros pralaimėjimą nokautu, kai jį įveikė Dustinas Poirier.

Dar narve C.McGregoras užsiminė, kad jam didelę įtaką padarė mažas kovų skaičius pastaraisiais metais, taip pat pažymėjo, kad esminė D.Poirier pergalės priežastis buvo jo kojų spyriai, kurių jis niekada iki šiol nebuvo sulaukęs.

Po pralaimėjimo D.Poirier, C.McGregoras nukrito į 6-ą UFC lengvo svorio kategorijos vietą, tačiau dėl didelio susidomėjimo jis iš šios kovos uždirbo net apie 20 mln. JAV dolerių.

C.McGregoras per dvi savaites socialiniuose tinkluose nebuvo itin aktyvus ir dalinosi tik keliomis nuotraukomis iš žvejybos ar jodinėjimo, tačiau dabar jis pasidalino kai kuriais momentais iš kovos su D.Poirier, išsakė savo nuomonę apie dvikovą bei išskyrė dalykus, kurie jį pradžiugino.

„Kokią trilogiją dabar turiu savo rankose! Tai jaudina“, – rašė C.McGregoras. „Išsprendęs kojų spyrių problemą aš sugrįšiu ir pasilinksminsiu. Šioje kovoje važiavau antra pavara, buvau geriausioje būklėje, kokioje esu buvęs. Po imtynių ir apsikeitimų smūgiais klinče, aš vis dar išlaikiau kvėpavimą. Tai buvo pirmas kartas, kai tarp raundų man nereikėjo taburetės. Žinoma, po kovos man jos prireikė“.

C.McGregoras taip pat pareklamavo vieną iš purškalų, kuris nuėmė kojos patinimą ir skausmą bei rekomendavo ja pasinaudoti visiems, o nepadėjus – kreiptis į patį C.McGregorą jis sugrąžins pinigus.

Airis taip pat toliau kalbėjo apie kovų trūkumą ir kaip tai įtakojo jo pralaimėjimą.

„Esu be galo laimingas, kad tarp raundų man nereikėjo taburetės. Dar vienas mano pirmas kartas. Aš tikrai einu teisingu keliu. Nepaisant pralaimėjimo, einu teisingu evoliucijos keliu.

Mintys apie kovą: man patiko, kad praleidau šiek tiek daugiau laiko garsiame UFC narve. 40 sekundžių per 3 metus yra viskas, ką turėjau iki šios kovos. Džiaugiausi tuo ir savo darbu kiekvieną sekundę. Šiek tiek mano požiūrio ir stovėsenos disciplinos su daugiausiai boksu. Štai ką gaunu pasirinkdamas tokį varžovą prieš bokso kovą su „Pacmanu“ (Manny Pacquiao, – aut. past.). Eidamas su tokiu požiūriu aš nusipelniau tų kojų spyrių. Tai nėra žaidimas, kurį reikėtų žaisti. Mano smūgiai buvo aštrūs ir aš tai visiškai kontroliavau. Nors atakos į kojas privertė mane prarasti kursą. Viso 18 spyrių, o paskutinis visiškai sulenkė koją. Nervas buvo pažeistas. Įspūdinga! Pirmą kartą su tuo susidūriau. Keliu kepurę prieš D.Poirier. Puiki kova. Dar vienas pyrago gabalas, kai įvyks trilogija, bus įsimintinas. Ne trilogijos aš tikėjausi, ne taktika, kurios tikėjausi, bet meluočiau, jeigu sakyčiau, kad to neturėjo būti. Būtent taip visada ir turėjo būti!“

Primename, kad C.McGregoras 2016 m. turėjo tris kovas, kai pralaimėjo Nate'ui Diazui, vėliau jam atsirevanšavo, o metų pabaigoje įveikė Eddie Alvarezą ir iškovojo čempiono diržą. Visgi tada C.McGregoras pasuko į boksą ir dalyvavo garsiojoje bei daugybę pinigų jam atnešusioje kovoje prieš Floydą Mayweatherį. C.McGregoras į narvą sugrįžo po dviejų metų pertraukos, kai 2018 m. pralaimėjo Chabibui Nurmagomedovui. Po šios kovos vėl sekė daugiau nei metų pertrauka, o 2020 m. pradžioje jis sugrįžo ir per 40 sekundžių nokautavo Donaldą Cerrone'ą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų