Latvių ir norvegų rungtynės | IIHF nuotr.

Latvių ir norvegų rungtynės | IIHF nuotr.

 Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) pagaliau apsisprendė dėl 2021 m. pasaulio vyrų čempionato likimo. Oficialiai pranešta, kad visą čempionatą surengs Latvija. Iš pradžių planuota, kad organizavimo naštą dalinsis Latvija ir Baltarusija, bet pastarojoje šalyje kilus neramumams dėl politinės situacijos, nuspręsta nerizikuoti žaidėjų, trenerių ir sirgalių sveikata.

Keletą pastarųjų dienų IIHF svarstė, ar Latvijai reikia pagalbininkės, rengiant čempionatą. Padėti kaimynams siūlėsi ir lietuviai, tačiau mūsiškių kandidatūra buvo atmesta, taip pat atsisakyta ir Bratislavos (Slovakija) bei Herningo (Danija) miestų pagalbos. IIHF savo sprendimą aiškino tuo, kad viską rengti vienoje šalyje dabartinėje situacijoje bus paprasčiau.

„IIHF taryba nusprendė, kad su koronaviruso pandemijos keliamais iššūkiais būtų galima saugiau susitvarkyti visą čempionatą surengiant Rygoje. Taip bus išvengta kelionių per kitas šalis, be to, toks sprendimas yra finansiškai efektyvesnis“, - teigiama IIHF pranešime.

Anksčiau kaip Rygos problema buvo įvardytas antros didelės arenos trūkumas, nes vienoje arenoje 16 komandų neišsitektų. Nuspręsta, kad tam Rygoje bus laikinai paruošta antroji ledo arena olimpiniame sporto centre, talpinsianti 6 tūkstančius sirgalių. Tiesa, vis dar nežinoma, ar fanai bus įleidžiami į rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų