Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

 Buvęs pretendentas į UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulą Justinas Gaethje išreiškė savo nuomonę apie 12 pergalių seriją turėjusį, tačiau dabar du iš eilės pralaimėjimus patyrusį Tony Fergusoną.

Vienas iš tų pralaimėjimų buvo patirtas būtent prieš J.Gaethje, kai „UFC 249“ turnyre praėjusių metų gegužę penktame raunde jam pavyko nokautuoti T.Fergusoną.

„El Cucuy“ priėmė kone 100 akcentuotų smūgių į galvą, kol jo kūnas atsisakė priimti daugiau.

Į narvą T.Fergusonas sugrįžo „UFC 256“ turnyre, tačiau jam nepavyko sėkmingai pasirodyti ir jis po trijų raundų vienpusės kovos turėjo pripažinti Charleso Oliveiros pranašumą.

Daugelis mano, kad T.Fergusono geriausias laikas jau praeityje, tuo tarpu J.Gaethje išreiškė nuomonę, kad jis taip niekada ir nebuvo elitinis lengvo svorio kategorijos kovotojas.

„Manau, kad jis niekada nebuvo elitinis kovotojas“, – ESPN sakė J.Gaethje. „Nesuprantu kodėl, bet visi jo varžovai visada išėję įsiveldavo į tą chaosą ir atsisakydavo susikurti erdvės. Nežinau kodėl Anthony Pettis ir Donaldas Cerrone‘as nedarė to, ką padariau aš.

Tai, kad nebuvo sirgalių, man tikrai padėjo, leido išlaikyti dėmesį. Tai tikrai svarbu, kai tu kovoji su Tony, nes vien tik jo veidas priverčia jus kovoti. Nemanau, kad jo geriausias laikas baigėsi, tiesiog niekada nemaniau, kad jis buvo elitinis kovotojas. Tiesiog manau, kad jo įgūdžiai buvo tikrai veiksmingi, kai žmonės kovodavo taip, kaip jam tikdavo“.

Nors J.Gaethje nenuvertina Ch.Oliveiros pergalės prieš T.Fergusoną, tačiau mano, kad niekas negali būti toks pats geras ilgą laiką, kai priimi tiek daug žalos, kiek tai darydavo T.Fergusonas.

„Mane sužavėjo Ch.Oliveira, nenoriu nieko iš jo atimti, bet taip, Tony nebuvo tas pats kovotojas“, – pridūrė J.Gaethje. „Niekas nebūtų toks pats asmuo po to, kai sulauki tiek daug smūgių į veidą. Tada kovoji su mažesniu pasitikėjimu, o būtent jo pasitikėjimas savimi pavertė jį tokiu pavojingu“.

Su „MMA Junkie“ kalbėdamas apie lengvo svorio kategoriją, J.Gaethje teigė, kad per pastaruosius kelis mėnesius UFC ir jos prezidentas Dana White‘as blogai tvarkėsi su šiuo divizionu.

Šiuo metu UFC dar neatėmė lengvo svorio kategorijos čempiono titulo iš Chabibo Nurmagomedovo, nors į pensiją jis išėjo jau praėjusių metų spalį. Tuo tarpu pirmasis reitinge Dustinas Poirier išreiškė nepasitenkinimą UFC planais ir galimai dėl čempiono diržo atsisako kovoti su buvusiu „Bellator“ čempionu Michaelu Chandleriu.

Pasak J.Gaethje, viskas prasidėjo dar „UFC 256“ turnyre praėjusių metų spalį, kai jis dėl titulo kovojo su Ch.Nurmagomedovu.

„Priežastis, kodėl taip nutiko su D.Poirier yra ta, kad D.White‘as paskyrė M.Chandlerį kaip atsarginį kovotoją titulinei kovai. Viskas prasidėjo prieš keturis mėnesius. Visi mes esame žmonės, turime savo principus ir moralę. Manau, kad tai yra priežastis, kodėl D.Poirier sako, kad nekovos prieš M.Chandlerį“.

Pasak J.Gaethje, tai, kad UFC šios organizacijos naujoką M.Chandlerį paskyrė kaip atsarginį titulinės kovos kovotoją lėmė ir tai, kad nepavyko suorganizuoti T.Fergusono ir D.Poirier kovos, o po pergalės prieš Conorą McGregorą išsakyti D.Poirier žodžiai reiškia, kad jis nejaučia pagarbos iš UFC prezidento.

„Tokia yra tiesa. Prisimenate, kokie buvo nelaimingi Tony ir Dustinas, kai jie negalėjo kovoti vienas prieš kitą“, – sakė J.Gaethje. „Jiems nuėmė 50 ar 100 tūkst. JAV dolerių nuo kontrakto, todėl jie ir nesusitarė, nors buvo pasiruošę kovoti. Tai buvo apkalbėta viešai ir tai nėra teisinga. Štai kodėl žinau, ką daro D.Poirier ir kodėl jis nenori kovoti su M.Chandleriu dėl titulo – viskas dėl to, ką UFC padarė spalio mėnesį“.

Pats J.Gaethje nesikovė nuo pralaimėjimo Ch.Nurmagomedovui, tačiau dabar, pasak jo vadybininko Ali Abdelazizo, bandoma suorganizuoti jo ir M.Chandlerio dvikovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų