Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

 Nepaisant nuolatinių spekuliacijų dėl brazilo Neymaro išvykimo iš Paryžiaus „Saint-Germain“, pats futbolininkas dabar patvirtino, kad viskas pasikeitė ir jis nori likti PSG gretose.

Sekmadienį Neymaras realizavo du 11 metrų baudinius, tačiau jo ekipa patyrė netikėtą nesėkmę 2 – 3 prieš komandą, kuri „Ligue 1“ pirmenybėse dalinosi paskutinę vietą su „Nimes“ ir „Dijon“.

Nepaisant to, kad Neymaras buvo daug kartų siejamas su grįžimu į „Barceloną“, tačiau kalbėdamas po šių rungtynių atskleidė, kad dabar nori pasilikti Prancūzijoje.

„Šiandien aš esu laimingas, tikrai laimingas“, – TF1 televizijai sakė Neymaras. „Daug dalykų pasikeitė ir negaliu paaiškinti kodėl. Bet šiandien tikrai jaučiuosi gerai, aš prisitaikiau. Esu ramesnis ir laimingesnis bei noriu likti PSG“.

PSG žvaigždė Kylianas Mbappe taip pat nuolatos yra gandų apsuptyje, tačiau Neymaras nusprendė paraginti savo komandos draugą taip pat likti šioje komandoje.

„Aš noriu, kad Kylianas pasiliktų, norime, kad PSG būtų puiki komanda. Noriu toliau žaisti futbolą ir būti laimingas – tai svarbiausias dalykas. Su Kylianu turime broliškus santykius. Aš esu vyresnis. Mes tikrai mėgaujamės žaidimu vienas su kitu. Noriu, kad jis būtų geriausia savo versija. Jis yra auksinis berniukas, aš jį vadinu „Golden Boy“, nes jis tikrai yra auksinis. Jis turi didžiulę širdį, o jūs žinote jo, kaip futbolininko, vertę. Net ir už aikštės ribų jis yra nuostabus. Jis šypsosi, yra laimingas, žino, kaip reikia linksmintis. Mes esame panašūs ir privalome būti laimingi 100 procentų“.

Neymaras taip pat prisiminė Čempionų lygos finale patirtą pralaimėjimą Miuncheno „Bayern“ komandai.

„Tai kažkas, kas man labai nepatiko. Aš verkiau.. Tikrai labai noriu šią taurę grąžinti į Prancūziją“, – sakė Neymaras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų