Dustinas Poirier su žmona Jolie | Scanpix nuotr.

Dustinas Poirier su žmona Jolie | Scanpix nuotr.

 Po to, kai „UFC 257“ turnyre Dustinas Poirier nokautavo Conorą McGregorą, jis save laiko nekarūnuotu čempionu, tačiau neforsuos įvykių ir yra pasirengęs atsitraukti, jeigu UFC norės kitaip.

Po kovos D.Poirier atsidūrė dėmesio centre C.McGregoras reikalavo kuo skubesnio revanšo, Nate‘as Diazas prisiminė jų organizuotą, bet neįvykusią kovą „UFC 230“ turnyre ir taip pat norėtų kovos su D.Poirier, Michaelas Chandleris ir Charlesas Oliveira pasiūlė kovą dėl galimai atlaisvinamo Chabibo Nurmagomedovo čempiono diržo, o savo gabalėlio torto taip pat norėtų ir Tony Fergusonas.

D.Poirier supranta, kad dabar jis yra pagrindinis taikinys.

„Aš turiu taikinį ant nugaros“, – „MMA Junkie“ sakė D.Poirier. „Aš esu buvęs laikinasis čempionas, nokautavau C.McGregorą ir esu pirmasis reitinge už Ch.Nurmagomedovo, kuris galbūt niekada nebekovos. Žmonės nori užkopti tais laiptais, o tam reikia įveikti aukščiausiai esančius vyrukus. Tu turi įveikti sekantį eilėje, todėl suprantu, kodėl taikinys yra man ant nugaros. Aš tai nešioju didžiuodamasis.

Esu nekarūnuotas lengvo svorio kategorijos čempionas. Jeigu Chabibas iškrenta, esu geriausias divizione. Buvęs laikinasis čempionas, buvęs pretendentas į titulą. Aš nugalėjau buvusį dviejų svorio kategorijų čempioną. Aš esu čempionas ir tai žinau“.

Visgi realybė tokia, kad D.Poirier neprikaluso lengvo svorio kategorijos čempiono titulas. UFC prezidentas Dana White‘as po „UFC 257“ turnyro sakė, kad jam patiktų idėja pamatyti D.Poirier ir buvusio „Bellator“ čempiono M.Chandlerio kovą dėl titulo, tačiau pats D.Poirier tai sukritikavo ir teigė, kad M.Chandleris UFC organizacijoje dar nepadarė tiek daug, kad gautų teisę kovoti dėl titulo.

D.Poirier manymu, aštuonių iš eilės pergalių seriją turintis Ch.Oliveira turėtų gauti galimybę kovoti dėl titulo. Visgi jeigu UFC nenorės judėti į priekį, D.Poirier sako, kad jis atsitrauks.

„Aš noriu būti pasaulio čempionu, o Charlesas yra vaikinas, taip pat užsidirbęs šį šansą. Tegul jis ir M.Chandleris kovoja dėl diržo. Jeigu jie nori, kad M.Chandleris kovotų dėl titulo, tegu jie tai daro. Aš žengsiu žingsnį atgal ir pasižiūrėsiu“, – sakė D.Poirier.

Trilogija su C.McGregoru taip pat yra tai, ko D.Poirier neatmeta. Nors C.McGregoras po kovos pasisakė, kad norėtų kuo skubesnio revanšo, tačiau vėliau kalbos nutilo, o su pačiu D.Poirier ar jo komanda niekas nebuvo susisiekęs.

„Sunku kažką sakyti, nežinau, ką jie kalba už uždarų durų. Su UFC ar Conoro komanda nesu kalbėjęs apie trilogiją, todėl nežinau kas darosi. Su UFC apskritai nekalbėjau dėl jokios ateities“, – sakė D.Poirier.

Taigi, kol UFC nepadės ant stalo kovos, kuri, jo manymu, būtų verta laiko ir energijos, jis neforsuos įvykių. Viskas, kas dabar yra D.Poirier galvoje, kaip savo žmoną Jolie ir dukrą Parker išsivežti atostogų.

„Ateitis yra šviesi“, – sakė D.Poirier. „Iki šiol net apie tai negalvojau. Dabar mūsų slidinėjimo kelionė su žmona ir dukra“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų