„Glory 77“ | „Stop“ kadras

„Glory 77“ | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Rotardame (Nyderlandai) įvyko pirmasis 2021 m. „Glory“ organizacijos turnyras „Glory 77“, kuriame čempionų titulus apgynė trys kovotojai, o sunkiasvorių Karalius iš Nyderlandų Rico Verhoevenas (57-10) tai padarė net du kartus.

Pagrindinėje vakaro kovoje R.Verhoevemas turėjo ginti sunkiasvorių titulą prieš Jamalą Beną Saddiką, o tai būtų buvę trečioji tarpusavio dvikova. Visgi sausio 19-ą dieną J.Saddikas dėl nugaros traumos iškrito iš kovos, o vietoje to, „Glory“ suorganizavo keturių kovotojų sunkiasvorių turnyrą.

Pirmame pusfinalyje R.Verhoevenas teisėjų sprendimu įveikė tautietį Hesdy Gergesą (51-19-1) ir jau dešimtąjį kartą apgynė savo titulą, tuo tarpu kitame pusfinalyje – marokietis Tarikas Khabezas (47-7-1) skirtingu teisėjų sprendimu įveikė olandą Levi Rigtersą (11-1).

Turnyro finale nuo 2014 m. birželio 21 d. sunkiasvorių titulą turintis R.Verhoevenas jau pirmame raunde tris kartus pataikė į vidinę dešinės kojos šlaunies dalį ir taip privertė T.Khabezą ne tik kristi, tačiau ir po penkių minučių pripažinti, kad nebegali tęsti kovos.

Svorio kategorijos iki 55 kg čempionė amerikietė Tiffany van Soest (22-6-2) pirmą kartą gynė titulą ir tai sėkmingai padarė prieš brazilę Aline Pereira, kurią įveikė teisėjų sprendimu.

Įspūdingą pergalę iškovojo svorio kategorijos iki 77 kg čempionas prancūzas Cedricas Doumbe, kuris antrame raunde nokautavo laikinąjį čempioną olandą Murthelą Groenhartą ir antrą kartą nuo 2019 m. kovo apgynė čempiono diržą.

Penkerius metus neginčijamu „Glory“ pussunkio svorio kategorijos čempionu rusas Artemas Vakhitovas (20-6) prarado penkiskart apgintą čempiono diržą, kai po penkių raundų kovos skirtingu teisėjų sprendimu pralaimėjo laikinajam pussunkio svorio kategorijos ir neginčijamam vidutinio svorio kategorijos (nuo 2017 m. spalio 14 d.) čempionui brazilui Alexui Pereirai (41-6), iškovojusiam 9-ą pergalę iš eilės. Teisėjams paskelbus nugalėtoją, tiek A.Vakhitovas, tiek A.Pereira atrodė ganėtinai nustebę.

Vieną įspūdingiausių vakaro pergalių iškovojo slovakas Martinas Pacas, kuris trečiame raunde nokautavo Nyderlandų kovotoją Muhammedą Balli, kuris po varžovo smūgių iškrito iš ringo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų