Claudia Gadelha | Instagram.com nuotr

Claudia Gadelha | Instagram.com nuotr

 UFC kovojanti 32-ejų brazilė Claudia Gadelha penktadienį nustebino savo gerbėjus, apsinuogindama prieš kamerą. C.Gadelha šia nuotrauka pasidalino praėjus vos 3 dienoms nuo pranešimo apie ištvertą kelio operaciją.

„Antradienį man buvo atlikta kelio operacija. Dabar pradedu reabilitacijos procesą, tačiau tai negali būti pasiteisinimas nieko neveikti ir sėdėti namie. Koja dabar beveik nejuda, tačiau kitos kūno dalys juda, o smegenys irgi veikia. Toliau studijuoju ir atlieku tuos fizinius pratimus, kuriuos galiu“, - sakė C.Gadelha.

UFC moterų minimalaus svorio kategorijos reitinge brazilė iš 6-os vietos neseniai nukrito į 7-ą. C.Gadelha MMA narve turi 18 pergalių ir 5 pralaimėjimus. 2016 m. ji kovėsi dėl pasaulio čempionės diržo. Tada brazilė teisėjų sprendimu pralaimėjo 5 raundų kovą prieš Joanną Jedrzejczyk.

Šiuo metu minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržas priklauso kinei Weili Zhang. Jau seniai kalbama, kad ji turėtų kautis su reitingo lydere Rose Namajunas, tačiau jos derybos su UFC stringa. Jei susitarimas ir toliau nebus pasiektas, tuomet R.Namajunas vietą gali užimti Carla Esparza, kuri reitinge rikiuojasi 4-a.

W.Zhang sugrįžimas į narvą planuojamas balandžio 17 d. arba balandžio 24 d. UFC tą turnyrą nori surengti Singapūre, tačiau, atsižvelgiant į koronaviruso pandemiją, planus gali tekti pakeisti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų