Megan Anderson ir Casey Kenney | „Twitter“ nuotr.

Megan Anderson ir Casey Kenney | „Twitter“ nuotr.

 Kovo 6 d. vyksiančiame „UFC 259“ turnyre amerikiečio Casey Kenney (16-2-1) lauks labai rimtas iššūkis – kova prieš buvusį UFC pasaulio čempioną Dominicką Cruzą (22-3).

Turnyrui vis labiau artėjant, C.Kenney svečiavosi kito UFC kovotojo Seano O‘Malley vedamos tinklalaidės eteryje. Kovotojas pokalbio metu sulaukė netikėto klausimo apie tai, ar sutiktų permiegoti su australe Megan Anderson (10-4). Ji tame pačiame turnyre kovos dėl pasaulio čempionės diržo prieš geriausią visų laikų moterų MMA kovotoją brazilę Amandą Nunes (20-4).

„Turbūt ne, žmogau. Ji ne pati... Na, jeigu tai būtų kokia 5 val. ryto ir mes būtume tik dviese, tai velniop, gal tada tai ir padaryčiau“, - rėžė C.Kenney.

M.Anderson, išgirdusi tokį kolegos komentarą, buvo priblokšta: „Panašu, kad MMA pasaulyje tu gali viešai kalbėti apie tai, ar pasimylėtum su kolega, žeminti ją ir nesulaukti jokių pasekmių. Tai šlykštus elgesys. Liūdna, kad jis kovos tame pačiame turnyre kaip aš.“

C.Kenney tuomet pabandė atsiprašyti kovotojos: „Atsiprašau, kad tai tave supykdė. Ateityje būsiu atsargesnis, rinkdamas žodžius. Aš tik atsakinėjau į klausimus ir maniau, kad viską sakau juoko forma. Dabar matau, kad klydau, todėl atsiprašau. Sėkmės treniruočių stovykloje ir kovoje.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų