Benediktas Vanagas | „Facebook“ nuotr.

Benediktas Vanagas | „Facebook“ nuotr.

 Dakaras baigėsi – prasideda Dakaras. Sunkiausios pasaulyje lenktynės finišavo vos prieš 2 savaites, o lenktynininkai jau pradėjo darbus prieš 2022 m. startą.

Štai parduodamų ralio automobilių portale neseniai atsirado naujas skelbimas iš Vilniaus. Gintas Petrus nusprendė parduoti neseniai įsigytą „Optimus MD“ bagį. Už jį prašoma 195 tūkst. eurų suma (skelbimas ČIA).

Jau anksčiau apie norą parduoti automobilį pranešė Antanas Juknevičius. Jo „Toyota Hilux“ taip pat atsidūrė skelbimuose, o už automobilį norima gauti 220 tūkst. eurų (skelbimas ČIA).

Tuo tarpu Benediktas Vanagas dar tik laukia galutinės sąskaitos už detales iš „Overdrive“. Beje, ketvirtadienį, atsakinėdamas į gerbėjų klausimus, lenktynininkas užsiminė, kad ankstesnę sąskaitą už „T5“ jau apmokėjo, tad pinigų likutis gerokai sumažėjo.

„Sąskaitos už dalis dar negavom, bet šiandien, prieš 1-1,5 val., sumokėjom sąskaitą už „T5“. Pasirodo, kad Dakaro metu sąskaita buvo atsiųsta, o aš kažkaip nepamačiau to elektroninio laiško. Šiandien turėjau diskusiją su „Overdrive“, jie priminė man, kad yra sąskaita. Tai dabar sumažėjo mūsų banko sąskaita. Ten nemažai nulių buvo. O dėl detalių, tai kalbėjau šiandien su technikų komandos vadu Artūru. Jie šiuo metu derina tą galutinį sąrašą, nes Dakaro metu vyksta tarsi karas, mes einam į „Toyota Gazoo Racing“ ar į „Overdrive“ ir pasiimam, ko reikia. Kolektyvas ten kažkur kažką pasižymi, kas paimta, bet viskas tikrai daroma ne kompiuteryje, todėl dabar vyksta tas finalinis suderinimas, kad tikrai mes esame paėmę tiek ir tiek detalių. Tiesą pasakius, labai nelaukiu tos sąskaitos. Labai, labai nelaukiu. Edvinas, žinau, irgi jos nelaukia, bet tą sąskaita yra neišvengiama. Kai ateis elektroninis laiškas, reikės susikaupti ir atsisveikinti su nemažu finansų kiekiu“, - sakė B.Vanagas.

Jau vasario 4-7 d. Sankt Peterburge (Rusija) ant sniego numatytas „Bajas“ ralio pasaulio taurės etapas, kuriame norėjo sudalyvauti ir B.Vanagas. Deja, lenktynininkas pripažino, kad šiemet lenktynes Rusijoje turės praleisti. Komandos technika tik vasario 3 d. bus atsiimta Prancūzijoje, todėl fiziškai neįmanoma būtų per tokį trumpą laiką nuvykti į Rusiją ir dar pasiruošti raliui.

B.Vanagas artimiausią mėnesį žada paskirti vizitams pas medikus ir sveikatos problemų sprendimams. Dakaro metu lietuvis ne kartą minėjo, kad kenčia nugaros skausmus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų