Conoras McGregoras prieš Dustiną Poirier | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras prieš Dustiną Poirier | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Abu Dabyje vykusiame „UFC 257“ turnyre Conoras McGregoras patyrė pirmą karjeros pralaimėjimą techniniu nokautu, kai jį įveikė Dustinas Poirier. C.McGregoras pažymėjo, kad didelį vaidmenį šioje kovoje suvaidino D.Poirier spyriai į koją, tačiau taip pat kaltino ir ilgą neaktyvumą narve.

„Sunku sugrįžti po tokio ilgo neaktyvumo narve. Tiesiog taip“, – po kovos sakė C.McGregoras. „Syriai buvo geri, mano koja buvo mirusi, o aš nesijaučiau taip komfortabiliai, kaip man reikėjo. Tai dėl neaktyvumo ir tiek. Man reikia būti aktyviam. Šiame versle negali žengti toliau, kai esi neaktyvus“.

Visgi UFC šlovės muziejaus narys, paskutinį kartą 2017 m. kovojęs Michaelis Bispingas (30-9) prisiminė savo kovą su Georgesu St-Pierre‘u, kurią jis pralaimėjo skausmingu veiksmu. Į tą kovą GSP atėjo po beveik ketverių metų pertraukos nuo narvo.

„GSP po trijų su puse metų atsikėlė nuo sofos ir mane užsmaugė“, – sakė M.Bispingas. „Daugelis žmonių sako, kad nebūvimas narve (ring rust, – angl.) yra psichologinis dalykas ir tiek“. Jeigu Conoras buvo sporto salėje ir darė tai, ką sakė, tai neturėjo būti faktorius. Realybė tokia, kad jis išėjo ir buvo sumuštas D.Poirier ir tame nėra jokios gėdos. Dienos pabaigoje tu esi pasiruošęs, du žmonės žengia į narvą. Dustinas buvo geresnis ir nereikia ieškoti pasiteisinimų. Atsakymas toks, kad šį kartą laimėjo geresnis kovotojas“

Šis pralaimėjimas C.McGregorą lengvo svorio kategorijos reitinge nusmukdė į 6-ą poziciją, o „pound-for-popund“ reitinge į 15-ą.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų