„UFC 257“ turnyro atgarsiai socialiniuose tinkluose: paaiškėjo, kiek naujų sekėjų sulaukė C.McGregoras ir D.Poirier specialistai sako, kad C.McGregoro populiarumas – išskirtinis (2)

2021.01.27 23:09
Conoras McGregoras ir Dustinas Poirier | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras ir Dustinas Poirier | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį savaitgalį vykęs „UFC 257“ turnyras sulaukė didžiulio atgarsio socialiniuose tinkluose, o pagrindinės kovos dalyviai Conoras McGregoras ir Dustinas Poirier pritraukė naujų gerbėjų.

Sporto pramonės analizės specialistai „Nielsen Sports“ parengė ataskaitą, atskleidžiančia, kad nepaisant pralaimėjimo D.Poirier, C.McGregoras buvo labiausiai aptarinėjamas praėjusios savaitės veikėjas.

„Kovos savaitę“ buvo sugeneruota 22,7 mln. gerbėjų įtraukimų įvairiuose socialiniuose tinkluose, o pats C.McGregoras buvo minimas 1,7 karto daugiau nei žmogus, kuris jį įveikė.

Pats C.McGregoras sulaukė 439 tūkst. naujų sekėjų, tačiau tai kur kas mažiau, nei prieš metus, kai C.McGregoras per 40 sek. įveikė Donaldą Cerrone‘ą ir tada sulaukė 1,4 mln. naujų fanų.

Tuo tarpu D.Poirier ne tik surengė fantastišką pasirodymą, tačiau pritraukė ir 520 tūkst. naujų sekėjų, o tai yra daugiau, nei D.Cerrone‘as, kuris prieš metus po kovos su C.McGregoru pritraukė 341 tūkst. naujų sekėjų. Žmogui, norinčiam paskleisti plačiai žinią apie savo labdaros projektus, tai yra labai gera žinia bei taip pat gali padėti parduoti kelis papildomus buteliukus Luizanos aštraus padažo.

Kaip ir galima buvo tikėtis, turnyras taip pat buvo populiarus oficialiose UFC paskyrose, kuriuose buvo sugeneruota 43 mln. įtraukimų. Per „kovos savaitę“ turnyras buvo paminėtas beveik 100 tūkst. kartų.

Didžiosios Britanijos „Nielsen Sports“ generalinis direktorius Spenceris Nolanas teigė, kad C.McGregoro populiarumas yra išskirtinis.

„Conoras dar kartą parodė, kad nepaisant metų pertraukos, jo populiarumas socialinėje žiniasklaidoje ir toliau išlieka precedento neturinčiame lygyje. Pokalbiai internete buvo sutelkti ties tuo, kad C.McGregoras pralaimėjo, o apie D.Poirier laimėjimą. Tai mums sako, kad laimės, ar pralaimės, jis išlieka pagrindiniu personažu, pranokusiu visą sportą“, – sakė S.Nolanas.

Geriausių lengvo svorio kategorijos kovotojų populiarumas socialiniuose tinkluose (sekėjai):

Reitingo vieta Kovotojas Instagram Twitter Facebook
Čempionas Chabibas Nuramgomedovas 27 mln. 1,4 mln. 3,6 mln.
1 Dustinas Poirier 2,5 mln. 496,1 tūkst. 525 tūkst.
2 Justinas Gaethje 1,3 mln. 356,1 tūkst. 489 tūkst.
3 Charlesas Oliveira 534 tūkst. 19,2 tūkst. 15 tūkst.
4 Michaelis Chandleris 699 tūkst. 82,8 tūkst. 86 tūkst.
5 Tony Fergusonas 2,4 mln. 597,1 tūkst. 417 tūkst.
6 Conoras McGregoras 39,1 mln. 8,5 mln. 12,1 mln.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų