Rokas Giedraitis | Instagram.com nuotr

Rokas Giedraitis | Instagram.com nuotr

 Trečiadienį pergalę Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL (8/14) ekipa, kuri namuose po fantastiško trečiojo kėlinio 83:77 (17:26, 18:20, 23:7, 25:24) įveikė dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (9/13) komandą.

Sužaidus dvi minutes ASVEL dar pirmavo vienu tašku (6:5), tačiau tada „Baskonia“ spurtavo 15:4 ir susikrovė dviženklį pranašumą 20:10. Panašų pranašumą svečiai išlaikė iki pat antrojo kėlinio pabaigos, kurį užbaigė pirmaudami 46:35.

Trečiąjį kėlinį ASVEL pradėjo per šešių minučių atkarpą spurtuodama 11:3, o netrukus jau rezultatas buvo ir lygus 51:51. Paskutines kėlinio minutes ASVEL sužaidė geriau ir jau pirmavo 58:53.

Ketvirtą kėlinį ASVEL taip pat pradėjau geriau ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo 10 taškų skirtumu 68:58. Visgi likus žaisti 51 sek. po PIerria Henry dvitaškio „Baskonia“ deficitas siekė jau tik 4 taškus (77:81), tačiau ASVEL sėkmingai užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę.

„Baskonia“ gretose rungtyniaujantis Rokas Giedraitis per 34 min. 1 sek. pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 4 min. 49 sek. taškų nepelnė, bet atkovojo vieną kamuolį.

ASVEL: Davidas Lighty 21, Norrisas Cole‘as 20, Williamas Howardas 10, Matthew Strazelis 7.

„Baskonia“: Alexas Petersas 15, Rokas Giedraitis 13, Achille‘as Polonara ir Youssoupha Fallas – po 11.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool