Kuzminskas | BNS nuotr.

Pergalę Europos taurės „Top 16“ etape iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namuose 74:67 įveikė Belgrado „Partizan“ ekipą.

Mindaugas Kuzminskas per 28 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

Mantas Kalnietis per 29 minutes surinko 10 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Willas Cummingsas, pralaimėjusiems 15 surinko Novica Veličkovičius.