BFA maniežo gelbėjimo operacija – padėtis vis dar ekstremali

2021.01.27 11:57
BFA maniežas | Organizatorių nuotr.

BFA maniežas | Organizatorių nuotr.

Kai šiąnakt dėl sniego gausos įgriuvo Pilaitės maniežą dengęs pripučiamas kupolas, tokia pat lemtis vos neištiko ir dar vieno – Karoliniškėse esančio BFA pripučiamo maniežo. Pastarasis kol kas išsilaiko dėl akademijos trenerių ir bendruomenės pagalbos.

Šįryt nuo maniežo sniegas pradėtas kasti nuo penktos valandos ryto. Nepaisant to, kaip skelbia pati Baltijos futbolo akademija, situacija iki šiol ekstremali.

„Padėtis vis dar ekstremali ir toliau laukiame pagalbos prie BFA arenos. Ačiū vakar atsiliepusiems BFA tėveliams, Lietuvos futbolo bendruomenės nariams ir padėjusiems kovoti su sniegu. Jūs nuostabūs! Nuo 5 val. ryto treneriai ir personalas kasė sniegą, tačiau padėtis sunki, kas gali prašome atvykti su kastuvais ir pagelbėti, darbai bus vykdomi visą dieną. O gal atsiras geradarys ir padės su sniego kasimui skirta įranga? Labai laukiame pagalbos rankų“, - rašoma BFA žinutėje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų