Sostinėje vienu maniežu mažiau – Pilaitės kupolas žiemos išdaigų neatlaikė

2021.01.27 10:40
Įgriuvęs Pilaitės maniežas Facebook nuotr.

Įgriuvęs Pilaitės maniežas Facebook nuotr.

Dėl biurokratinių problemų tik 2020 metų rugpjūtį atidarytas Pilaitės maniežas lankytojų ir vėl nepriims. Šįryt dėl gausiai iškritusio sniego neatlaikė maniežą dengęs pripučiamas kupolas.

„Šiuo metu apžiūrime, kokia žala padaryta. Maniežą prižiūrinti mokykla pastarosiomis dienomis konsultavosi su gamintojais ir pagal jų rekomendacijas ėmėsi prevencinių priemonių. Buvo keliamas slėgis, didinama šildymo temperatūra, tačiau sniego prisikaupė tiek daug, kad su gamintoju suderintos priemonės rezultato nedavė. Gerai tai, kad objektas buvo apdraustas, tad nuostolius turėtų kompensuoti draudimo kompanija“, – feisbuke rašė Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Priminsime, kad Pilaitės maniežas yra trečias futbolui skirtas maniežas Vilniaus mieste. Būtent jame naujajam sezonui pradėjo ruoštis ir šalies čempionai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.

„O dar vakar apie 20:00 baigėme Pilaitėje treniruotis... Būnant viduje kiek nejauku buvo, kai viršutinė kupolo dalis siūbuodavo žemyn – aukštyn“, - ant savo facebook sienos rašė futbolo komentatorius, „Žalgirio B“ komandos vyriausiasis treneris Žydrūnas Grudzinskas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų