„Žalgiris“
II kėlinys, 9 min.
46
:
34
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Daviesas ir Jasikevičius | Scanpix nuotr.

Daviesas ir Jasikevičius | Scanpix nuotr.

Pergalę Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ komanda.

Ispanijos klubas namuose 85:81 (16:14, 28:19, 25:17, 16:31) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkus.

„Barcelona“ nuo antrojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko, o trečiajame ketvirtyje pirmavo 19 taškų. Paskutinę rungtynių minutę „Zenit“ buvo priartėjusi iki penkių taškų, o paskutinę sekundę Kevino Pangoso tritaškis mažino skirtumą iki keturių.

Katalonams tai yra penkta pergalė iš eilės.

Artūras Gudaitis pralaimėjusiems per 29 minutes pelnė 15 taškų (3/10 dvit., 9/13 baud.), atkovojo 5, perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir kartą prasižengė.

„Zenit“ ekipa pataikė vos 28 proc. dvitaškių – 10 iš 35.

„Zenit“: Andrejus Zubkovas ir Artūras Gudaitis po 15, Kevinas Pangosas 13, Billy Baronas ir Mateuszas Ponitka po 10.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18, Kyle’as Kuricas 16, Nikola Mirotičius ir Cory Higginsas po 14. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton