95
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Emilijus Krakauskas | hockey.lt nuotr.

Elitinėje Švedijos ledo ritulio lygoje (SHL) Stokholmo „Djurgardens“ su Mantu Armaliu antradienį 4:5 pralaimėjo „HV 71“ komandai.

Lietuviui rungtynės buvo prastos – jis atrėmė 5 iš 8 varžovų smūgių ir 23-ią minutę buvo pakeistas. Pagal atremtų smūgių procentą (91,02) M.Armalis tarp 20 klasifikuotų SHL vartininkų nukrito į 12-ą vietą. Beje, kitas „Djurgardens“ vartininkas Niklasas Svedbergas (88,91) šiame sąraše yra paskutinis.

„Djurgardens“ (49 tšk.) tarp 14 klubų rikiuojasi 8-as.

Aukščiausioje Šveicarijos lygoje dar vienos progos sulaukė Emilijus Krakauskas, o jo atstovaujama Lozanos „HC Lausanne“ ekipa po baudinių serijos 2:1 išplėšė pergalę prieš „HC Ambri-Piotta“. Lietuvis ant ledo praleido lygiai 7 minutes, kartą atakavo varžovų vartus ir blokavo oponentų smūgį.

„HC Lausanne“ (47 tšk.) užima 4-ą vietą 12-os komandų pirmenybėse.