Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Nenugalėto UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono Chabibo Nurmagomedovo (29-0) ateitis yra vienas svarbiausių šių metų klausimų MMA pasaulyje. 32-ejų dagestanietis dabar yra pačiame karjeros pike, tačiau nori tesėti mamai duotą pažadą ir nebesikauti UFC narve, be to, lengvo svorio kategorijoje Ch.Nurmagomedovui nebėra likę jį dominančių iššūkių.

Anksčiau kalbėta, kad Ch.Nurmagomedovas galėtų grįžti dėl kovos su legendiniu Georgesu St-Pierre‘u, tačiau UFC prezidentas Dana White‘as neleistų jiems kautis dėl lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo, tad šios kalbos pritilo. Visgi, geras Ch.Nurmagomedovo bičiulis Danielis Cormier, kalbėdamas su Arieliu Helwani, įvardijo dar vieną scenarijų, kuriam išsipildžius čempionas galėtų grįžti į narvą.

„Jei kas nors nugalėtų Islamą Machačevą ir tada iškviestų į kovą Chabibą, tai galėtų būti tas scenarijus, kuris priverstų jį sugrįžti, nes Machačevas jam tarsi brolis. Chabibas tokioje situacijoje galėtų pagalvoti apie tai, kad privalo atkeršyti už saviškį“, - svarstė D.Cormier.

29-erių I.Machačevas (18-1) UFC lengvo svorio kategorijos reitinge žengia 14-as ir turi jau 6 pergalių seriją. Kita jo kova numatyta kovo 6 d. prieš Drew Doberį (23-9), kuris į reitingą nepatenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų