Benas Askrenas ir Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

Benas Askrenas ir Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

 Nepaisant to, kad „youtube“ žvaigdžė Jake‘as Paulas po to, kai nokautavo buvusį NBA krepšininką Nate‘ą Robinsoną, į bokso dvikovą iškvietė UFC žvaigždę airį Conorą McGregorą ir garantavo jam net 50 mln. JAV dolerių, tačiau jis taip pat iššūkį metė ir kitiems kovotojams, tarp kurių atsidūrė ir buvęs kelių skirtingų MMA organizacijų čempionas, dabar jau karjerą baigęs 36-erių metų Benas Askrenas.

Gruodžio pabaigoje skelbta, kad sportininkai pasiekė susitarimą ir susikaus kovo mėnesį, tačiau antradienį ESPN pranešė, jog kova buvo perkelta į balandžio 17 d. Tai jiems patvirtino vienas iš „Triller“ platformos įkūrėjų Ryanas Kavanaugh. Būtent „Triller“ organizuos balandžio 17 d. bokso vakarą, kurio pagrindinėje kovoje pasirodys J.Paulas su B.Askrenu.

Teigiama, kad kova vyks pagal profesionalaus bokso taisykles. Kovai numatyti 8 raundai, o sportininkai mūvės 10 uncijų pirštines. B.Askrenui tai bus pirma kova profesionalų bokse per karjerą, J.Paulas čia jau turi 2 pergales iš tiek pat galimų.

„Žinau, kad Jake‘as Paulas mėgaujasi, apsimesdamas profesionaliu kovotoju. Balandžio 17 d. jis bus nuleistas ant žemės ir supras, ką reiškia būti kovotoju. Aš sudaužysiu jo svajones“, - sakė B.Askrenas.

Tuo tarpu J.Paulas kovoje žada nokautą: „Kai nokautavau Robinsoną, žmonės skundėsi, kad tai nėra kovotojas, o tik NBA krepšininkas. Kai į mano nokautų „memų“ kolekciją pateks Askrenas, tada žmonės neturės ką pasakyti. Balandžio 17 d. Askrenas bus „išjungtas“. Dėkoju „Triller“ už galimybę vėl kovoti.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų