Bręstanti kova: „Rimkenzo“ prieš gausią sekėjų armiją turintį fitneso atstovą R.Viršilą (51)

2021.01.26 15:02
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

„Visada norėjau ringe susitikti su... Kultūristu. „Prisipumpavę“ žmonės turi didelį ego. Kartais tokie užklysta ir į mūsų salę. Dalis jų – užrietę nosį, nesisveikina. Jie galvoja, kad prisipūtę, prisipumpavę yra labai stiprūs, bet iš tikrųjų... Būtų įdomu susikauti su Remigijumi Viršila“, – sportas.lt sakė kovotojas Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus.

Viskas prasidėjo socialiniame tinkle „Instagram“, kuomet fitneso atstovas R.Viršila, atsakinėdamas į sekėjų, kurių turi 82,1 tūkst., klausimus, atvirai pasakė savo nuomonę apie „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ auklėtinį. „Pasakiau savo nuomonę, kad kaip žmogus jis man patinka, viskas su juo normaliai, bet nematau jo kaip perspektyvaus kovotojo. Vėliau ir prasidėjo bangos, – sportas.lt pasakojo R.Viršila. – Manau, kad „Rimkenzo“ sugeba tik šou daryti. O kovotojas? Esu matęs daug jo kovų, net esu matęs kovą pagal bokso taisykles. Didelio įspūdžio man nepadarė“.

D.Rimkaus ir R.Viršilos konfliktas Instagrame

D.Rimkaus ir R.Viršilos konfliktas Instagrame

D.Rimkaus ir R.Viršilos konfliktas Instagrame | Instagram.com nuotr 

„Esu jau ne vieną kartą girdėjęs, kad mane ringe galėtų įveikti kiekvienas. Tai man suteikia motyvacijos. Po kiekvieno tokio komentaro girdžiu galvoje skambančia frazę „Tuoj aš jiems visiems įrodysiu“. Kiekvienoje treniruotėje aš prisimenu visus neigiamus komentarus, kandžias replikas. Žinau, kad tai man padeda tobulėti. Bet šįkart nesusilaikiau, nes R.Viršila yra šiaip erzinantis ir nervuojantis žmogus. Būtų smagu sukovoti“, – šyptelėjo 33,3 tūkst. sekėjų „Instagram’e“ turintis D.Rimkus.

Atrodo, tiek „Youtube.com“ milijonus peržiūru renkantis R.Viršila, tiek savo įspūdingais šou KOK turnyruose spėjęs pagarsėti D.Rimkus sutarė: kova turi įvykti. Tačiau derybų klausimas: taisyklės ir svorio kategorija.

„Tikiu, kad galėčiau priaugti iki 80 kilogramų... Ir gal nieko baisaus nebus, – traukė pečiais D.Rimkus, kovojantis -71 ir -75 kg svorio kategorijose. – Pats R.Viršila sakė, kad galėtų kovoti pagal bokso taisykles. Štai ir baigėsi visas kietumas, kai pasiūliau kikbokso dvikovą. Bet manau, kad tokia pokarantininė kovytė būtų visai įdomi žmonėms“.

96 kilogramai – dabartinis R.Viršilos svoris.

Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

„Kiek „Rimkenzo“ sveria? 75 kilogramus? Abejočiau ir šiuo skaičiumi. Neatrodo, kad jis tiek sveria, – šypsojosi R.Viršila. – Kaip bebūtų, svorio „nusipurtyti“ aš galiu – nusimesčiau iki kokių 85 kilogramų. Beje, Dovydui norėčiau pasakyti, kad nereikėtų manęs vadinti kultūristu. Viso mano gyvenimo aistra buvo ir yra gimnastika, tik vėliau, gavęs traumą, perėjau į fitnesą. O dabar? Ko tik aš nedarau? Darau tai, kas man patinka“.

Tikėtina, kad kova gali įvykti vasario 28 dieną „KOK Classic“ turnyro ringe.

Paskutinį kartą ringe rugsėjo mėnesį stovėjęs D.Rimkus prisipažino, kad karantinas buvo pristabdęs ir treniruočių procesą. „Bet įsivažiuosiu, po truputį pradėjome treniruotis. Viskas bus gerai, – sakė D.Rimkus. – Turėjau daug laiko viskam susidėlioti galvoje: ko noriu iš savo karjeros, kokius žingsnius darysiu. Atvirai? Mane pradėjo traukti MMA sportas, tačiau turiu neužbaigtų reikalų kikbokso ringe. Noriu kovos dėl čempiono diržo. Kikboksininko karjeroje man užtektų čempiono diržo. O tada jau norėčiau save išbandyti KOK turnyruose pagal MMA taisykles... Tačiau tai tėra vizija. Kol kas reikia susitvarkyti su R.Viršila“.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Pabandys „Rimkenzo“ augintis svorį? Per mėnesį? Jei nieko nedarys, valgys ir gulės ant sofos, kris pirmame raunde, – nusijuokė R.Viršila. – Man tinka“.

R.Viršila pasakojo, kad pirmieji jo sportiniai žingsniai buvo žengti būtent koviniame sporte.

„Sportuodavau su Dovydu Juškevičiumi, trejus metus lankiau „Šančių kovą“, vėliau lankiau treniruotes „Gonge“ – paauglystė bėgo taip, kol nesusipažinau su gimnastika, kuri mane sužavėjo. Gimnastika man patiko labiau negu kiekvieną kartą grįžti namo su „fanarais“, – pasakojo 29-ų R.Viršila.

Paklaustas, kodėl renkasi bokso taisykles, R.Viršila primena: „Juk nesu profesionalus kovotojas, esu Kauno kiemo vaikis – tikiu, kad boksas čia būtų įdomiausias žiūrovams. Tai būtų pirmas kartas Lietuvoje, kai ringe vlog’eris, kuriantis dainas, susitiktų su profesionaliu kovotoju“.

R.Viršila neslėpė – pasirengimas kovai jau pradėtas.

„Jau ir krosus rytais bėgu, pradėjau asmeniškai treniruotis su D.Juškevičiumi ir Pauliumi Taraškevičiumi – treniruotės vyksta pilnu tempu”, – nusišypsojo atletas.

Vos per kelias dienas R.Viršila sulaukė labai daug įvairiausių žinučių nuo savo sekėjų. „Vieni mane palaiko, kiti „stumia“ ir klausia, ką čia sugalvojau – krisiu pirmam raunde prieš kovotoją. Kiti sako, kad iškirsiu iš masės pirmam raunde. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Tačiau daugelis skatina eiti ir kovoti“.

Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Paklaustas, kokiu rezultatu būtų patenkintas, R.Viršila neslėpė: „Žinoma, kad norėčiau pergalės“.

„Bet man nebūtų gėda pralaimėti. Juk „Rimkenzo“ yra kovotojas, o aš ne. Man svarbiausia atsilaikyti visus raundus, nenorėčiau būti atjungtas. Žinau, kad ringe atiduosiu visą save, stengsiuosi nugalėti“, – sakė R.Viršila.

Tikėtina, kad kova gali vykti 3 raundų po 2 minutes formatu pagal bokso taisykles – belieka sulaukti KOK organizatorių sprendimo.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (51)
Registruoti (1)
Anoniminiai (49)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų