„Dzūkija“
Pasibaigė
78
:
95
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Sofia Bekatorou | Scanpix nuotr.

Sofia Bekatorou | Scanpix nuotr.

 Atėnų olimpinė čempionė, Pekino olimpiados bronzos medalininkė, keturiskart pasaulio čempionė ir dukart Europos čempionė graikė Sofia Bekatorou neseniai atsivėrė apie savo išgyvenimus prieš daugiau nei 20 metų.

Graikė 1998 m. ruošėsi Sidnėjaus olimpiadai. Tuomet ją į viešbutį pasikvietė aukštas pareigas Graikijos buriavimo federacijoje užėmęs Aristides Adamopoulos, kuris sakė, kad nori pasikalbėti apie pasiruošimą olimpiadai, tačiau vyriškis ėmė glamonėti sportininkę ir ties tuo nesustojo. Graikė tuo metu niekam nepasakojo, kas nutiko, nes nerimavo, kad tai galėtų sugadinti jos karjerą didžiajame sporte ir sutrikdytų pasiruošimą olimpiadai. Tuo metu S.Bekatorou buvo tik 20 metų. Graikijos buriavimo federacija jau pareikalavo atsistatydinti viceprezidento postą užimantį A.Adamopoulos.

Tiesa, šia istorija Graikijos buriavimo skandalas nesibaigė. S.Bekatorou bendravo su 20-mete mergina, kuri, įtariama, buvo išprievartauta kito Graikijos buriavimo trenerio, kai jai tebuvo 11-a. S.Bekatorou merginos liudijimą perdavė policijai, o šie sulaikė dabar jau 38-erių vyriškį, kurio tapatybė neatskleidžiama.

Treneris tikina, kad neprievartavo merginos, o su ja draugavo ir norėjo ją vesti. Tuo metu treneriui buvo 29-eri, o merginai – vos 11-a metų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų