Henry Cejudo | „Stop“ kadras

Henry Cejudo | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyko pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ turnyras „UFC 257“, kuriame buvęs laikinasis lengvo svorio kategorijos čempionas amerikietis Dustinas Poirier (27-6, 1 be nugalėtojo) antrame raunde nokautavo po metų pertraukos į narvą sugrįžusį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-5) ir atsirevanšavo jam už 2014 m. patirtą pralaimėjimą puslengvame svoryje. Didžiausią įtaką šiai kovai padarė D.Poirier smūgiai į C.McGregoro koją, dėl kurių, kaip vėliau pasiramstydamas ramentu į spaudos konferenciją atėjęs sakė pats airis, ji buvo mirusi.

Buvęs UFC svorio kategorijų iki 125 ir 135 svarų čempionas Henry Cejudo po šio turnyro palygino save su C.McGregoru ir pateikė jam patarimą.

„Pagrininė kova, Conoras McGregoras... Conoras „McTapperis“, atsiprašau... Ir Dustinas Poirier. C.McGregorai, tu negali toliau spausti varžovų iš karatė pozicijos. Taip yra dėl tos pačios priežasties, kodėl aš to atsisakiau. Nors Danielis Cormier sako, kad turiu geriausią karatė poziciją MMA, tačiau aš to atsisakiau, nes tai yra pernelyg pavojinga“, – kalbėjo H.Cejudo. „Jeigu reikėtų duoti jam patarimą, pasakyčiau, kad išlaikytų tą pačią stovėseną, tačiau taptų geresniu distancijoje. Žmonės dabar žino, kad galima naudoti tą smūgį į priekinę koją. Šis „blauzdikaulio smūgis“ tokius žmones kaip Justiną Gaethje padarė sėkmingais. Mano nuomone, būtent J.Gaethje juos pradėjo. Marlonas Moraesas mane jais atakavo, tačiau tu mokaisi iš šių dalykų ir sugebi prisitaikyti bei taip tobulėji kaip kovotojas“.

H.Cejudo (16-2) pasitraukė iš mišrių kovos menų po pergalės techniniu nokautu prieš Dominicką Cruzą. Tai buvo labai netikėtas sprendimas, nes jis sėkmingai gynė net du čempionų titulus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų