„Kaunas Hockey“ ir „Hockey Punks“ rungtynės | „Kaunas Hockey“ nuotr.

„Kaunas Hockey“ ir „Hockey Punks“ rungtynės | „Kaunas Hockey“ nuotr.

 Šį pirmadienį Vilnius minėjo 698-ąjį gimtadienį – švęsti jį ir toliau nusiteikusi „Kaunas Hockey“ ledo ritulio komanda, antradienį, sausio 26 d. Kauno ledo arenoje „Baltų ainiai“ pasitiksianti svečius iš sostinės „Hockey Punks“.

„Nors praėjusi akistata baigėsi ne mūsų naudai, tai jau praeitis – pasidarėme išvadas ir nekantraujame eiti pirmyn“, – užtikrintas teigia „Kaunas Hockey“ vyriausiasis treneris Petras Nausėda. Jo vadovaujamai komandai, šiuo metu esančioje pirmoje Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyrinės lentelės vietoje, per mažiau nei mėnesį teks sužaisti net septynerias rungtynes.

„Daug dėmesio skiriame individualiems pokalbiams, analizėms – komanda gana jauna, manau to ypatingai reikia artėjant svarbiausioms sezono kovoms“, – teigia treneris, pridurdamas, kad kol kas neprognozuoja, su kuo komandai teks susidurti atkrintamosiose kovose. Anot jo, Lietuvos čempionato lygis kasmet kyla, jaučiama nuosekliai dirbančių klubų sinergija – tai motyvuoja gerinti rezultatus ir eiti pirmyn.

„Tiek būsimos akistatos su vilniečiais, tiek kitų rungtynų tikslai tokie patys – demonstruoti savo geriausią žaidimą, neprisitaikyti prie varžovų, stengtis viską padaryti kad tai jiems tektų derintis prie mūsų, dominuoti aikštelėje, ir žinoma laimėti“, – teigia reprezentacinės Kauno komandos kapitonas Vytautas Jagelavičius. Jis pritaria P. Nausėdai, kad šiuo metu neverta spėlioti galutinių pozicijų turnyrinėje lentelėje: „Kiekvienas rungtynes einame kaip į paskutines – šiemet Lietuvos čempionate visos pajėgios komandos atimti taškus viena iš kitos.“

Kaip ir visos sporto rungtynės Lietuvoje, taip ir ledo ritulio akistatos dėl karantino vyksta be žiūrovų. Visgi savo miesto komandą kauniečiai kviečiami palaikyti stebint tiesioginę transliaciją „Sportas.lt“ portale.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų