„Dzūkija“
III kėlinys, 10 min.
48
:
66
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

 Praėjusį savaitgalį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyko pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ turnyras „UFC 257“, kuriame buvęs laikinasis lengvo svorio kategorijos čempionas amerikietis Dustinas Poirier (27-6, 1 be nugalėtojo) antrame raunde nokautavo po metų pertraukos į narvą sugrįžusį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-5) ir atsirevanšavo jam už 2014 m. patirtą pralaimėjimą puslengvame svoryje.

Po kovos vykusioje spaudos konferencijoje D.Poirier užsiminė apie galimybę baigti trilogiją su C.McGregoru ir atskleidė trokštantis kovos su Nate‘u Diazu: „Mane domintų trečioji kova su Conoru, taip pat visada norėjau išspardyti Nate‘o Diazo užpakalį.“

N.Diazas potencialaus varžovo pasisakymą išgirdo ir netrukus „twitter“ tinkle išsakė norą kautis su D.Poirier.

„Dabar treniruojuosi tam, kad išspardyčiau tau užpakalį. Ne kalbėk, o daryk“, - rašė N.Diazas.

D.Poirier taip pat parašė ne vieną įrašą įvardindamas save kaip „nekarūnuotą čempioną“, o čempiono diržo toje kovoje nebuvo, nes jis vis dar priklauso Chabibui Nurmagomedovui, kuris yra paskelbęs apie karjeros pabaigą ir panašu, kad nepersigalvos.

Pirmadienį N.Diazas kreipėsi į visus tris lengvo svorio kategorijos kovotojus ir toliau naudojo „purvinas kalbas“.

„(Conoras McGregoras) ir (Dustinas Poirier) buvo užsmaugti vyruko (Chabibo Nurmagomedovo), kuris pabėgo ir nenorėjo kovoti, ypatingai su manimi“, – rašė N.Diazas. „Kaip jūs kovosite dėl titulo? Aš čia buvau 14 metų ir niekas man to negalėjo padaryti“.

N.Diazas taip pat panaudojo populiarų slengą „lol“, juokdamasis iš lengvo svorio kategorijos.

N.Diazas ir C.McGregoras yra kovoję du kartus ir pasidalinę po pergalę, tuo tarpu su D.Poirier N.Diazas turėjo kovoti 2018 m., tačiau galiausiai ta dvikova buvo atšaukta.

Nuo 2015 m. iškovotos pergalės prieš Michaelą Johnsoną, N.Diazas nekovojo lengvame svoryje, o vietoje to dalyvavo pusvidutinio svorio divizione, kur kovojo prieš C.McGregorą, Anthony Pettisą ir Jorge Masvidalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų