Clarence'as Seedorfas (kair.) | Reuters/Scanpix nuotr.

Clarence'as Seedorfas (kair.) | Reuters/Scanpix nuotr.

Jau šią savaitę „Milan“ turės naują trenerį. Atleistą komandos strategą Massimiliano Allegri vyriausiojo trenerio poste pakeis ekipos legenda Clarence'as Seedorfas, kuris šiandien oficialiai paskelbė apie savo profesionalaus futbolininko karjeros pabaigą.

37 metų surinamiečių kilmės olandas prasitarė žurnalistams, kad Milano komanda bus pirmoji jo kaip profesionalaus trenerio stotelė. Per pastaruosius pusantrų metų futbolo veteranas jam reikalingų žinių bei patirties sėmėsi Brazilijos „Botafogo“ klube.

„Pranešu, kad baigiu savo futbolininko karjerą po 22 metų. Tai buvo sunkus sprendimas, bet esu patenkintas tuo, ką pasiekiau. „Botafogo“ klubą palieku būdamas laimingu, nes jis iškovojo vietą „Copa Libertadores“ turnyre“, - kalbėjo C.Seedorfas.

„Milan“? Mes ir vėl susitiksime. Per pastaruosius pusantrų metų įgijau daug patirties, kuri man padės žengti kitą žingsnį, kaip „Milan“ klubo treneriui, kuris mane pasamdė ir elegantišku, ir teisingu būdu“.

„Mėgstu iššūkius ir „Milan“ bus dar vienas jų mano karjeroje“, - tikino karjerą baigęs futbolininkas.

Nors kai kurie futbolo specialistai mano, kad toks Milano miesto komandos žingsnis yra visiškai neprotingas, brazilas Kaka neatsisako galimybės pažiūrėti kaip C.Seedorfui seksis valdyti „Milan“.

„Nežinau, kaip susiklostys jo trenerio karjeros pradžia ir ar tai bus „Milan“, bet šioje komandoje jis tikrai susitvarkytų. Viskas, ką Clarence‘as daro, daroma geriausiai. Jam turėtų gerai sektis dirbti trenerio darbą, nors dar ir turi daug ko išmokti“, - manė Kaka.

Po M.Allegri atleidimo spaudoje taip pat netilo gandai, esą „Milan“ komandos vairą gali perimti laisvuoju agentu esantis Andre Villas-Boasas arba Rusijos rinktinės treneris Fabio Capello, bet Milano klubo valdybas nusprendė šansą suteikti C.Seedorfui.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United