Benas Olencevičius | E.Kniežausko nuotr.

Benas Olencevičius | E.Kniežausko nuotr.

Keturis pastaruosius sezonus Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” klubo garbę ginęs Benas Olencevičius atsisveikino su komanda.

25 metų kaunietis prie mėlynai baltų prisijungė dar 2017 metų sezone ir tris sezonus buvo vienas iš kertinių komandos žaidėjų.

Pagal sužaistų rungtynių „Hegelmann Litauen” kiekį Benas užima 8-ąją vietą (73 rungtynės) tarp visų klubo žaidėjų, o pagal pelnytus įvarčius (21) – 7-ąją.

B.Olencevičius klubui padėjo iškovoti LFF II lygos Pietų zonos titulą ir pernai prisidėjo dviem įvarčiais ir vienu rezultatyviu perdavimu prie to, kad mėlynai balti finišuoti antroje Pirmos lygos turnyro vietoje.

„Dėkoju už gražią ir ilgą kėlionę kartu, už smagų laiką ir pergales. Buvo garbė būti komandos dalimi ir linkiu klubui didžiausios sėkmės ateityje”, – atsisveikindamas sakė B. Olencevičius.

Savo ruožtu klubas dėkoja Benui už profesionalumą ir stabilų indėlį į komandos rezultatus visus pastaruosius keturis metus.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų