Conoras McGregoras, Dustinas Poirier ir Michaelas Chandleris | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras, Dustinas Poirier ir Michaelas Chandleris | Instagram.com nuotr

 Buvo tikimąsi, kad „UFC 257“ turnyras bus įspūdingas ir itin svarbus lengvo svorio kategorijos divizionui, tačiau tai, ką gavome, tikrai pranoko visus lūkesčius.

Buvęs laikinasis UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Dustinas Poirier nokautavo buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną Conorą McGregorą ir greičiausiai iškovojo bilietą į dar vieną titulinę kovą, o triskart buvęs „Bellator“ lengvo svorio kategorijos čempionas Michaelas Chandleris įspūdingai debiutavo UFC organizacijoje ir pirmame raunde nokautavo šeštą vietą reitinge užimantį Daną Hookerį.

Lengvame svoryje be D.Poirier (2 vieta reitinge prieš šią pergalę), C.McGregoro (4 vieta reitinge) ir M.Chandlerio (nereitinguotas) taip pat yra pirmoje reitingo vietoje esantis Justinas Gaethje, trečioje – Charlesas Oliveira, penktoje – Tony Fergusonas.

2021 m. bus kaip niekada įdomūs vienai populiariausių svorio kategorijų UFC organizacijoje, o „The Athletic“ žurnalistas Gregas Rosensteinas pamėgino prognozuoti, kas laukia „UFC 257“ turnyro dalyvių.

Kas toliau laukia D.Poirier? Charlesas Oliveira

Prieš kovą su C.McGregoru, D.Poirier buvo laikomas autsaideriu, o pirmame raunde C.McGregoras išties atrodė solidžiai, atlikinėjo galingus smūgius, o klinče naudojosi savo pečiu, kuriuo pridarė gerokai žalos Donaldu „Kaubojui“ Cerrone‘ui. Visgi D.Poirier toliau tęsė savo spyrius į C.McGregoro dešinę blauzdą ir antram raundui gerokai jį sulėtino. Galiausiai D.Poirier atliko tikslius smūgius į C.McGregoro veidą ir privertė jį griūti ant grindų.

Tokia kovos baigtis daugelį šokiravo, tačiau D.Poirier jau seniau buvo laikomas vienu pavojingiausiu lengvo svorio diviziono kovotoju. Jis laimėjo 6 iš 7 savo paskutinių kovų bei tikrai nusipelno dar vieno šanso kovoti dėl titulo ir nesvarbu, ar tai būtų revanšinė kova prieš Ch.Nurmagomedovą, ar jam atlaisvinus čempiono diržą, amerikieits kovotų prieš M.Chandlerį ar Ch.Oliveirą.

D.Poirier po „UFC 257“ turnyro teigė, kad kova su M.Chandleriu jo nedomina, nes viena kova UFC organizacijoje dar nieko neįrodo. Pats D.Poirier turėjo nueiti ilgą ir labai sunkų kelią, kad gautų progą kovoti dėl titulo, todėl labiau tikėtina, kad kita jo kova vyktų su aštuonių pergalių iš eilės seriją turinčiu Ch.Oliveira, kuris dominavo ir prieš Tony Fergusoną. Stilistiškai D.Poirier ir Ch.Oliveiros kova nėra tokia linksma, kaip būtų su M.Chandleriu, tačiau ji turi kur kas daugiau prasmės.

Galų gale, viskas priklauso nuo to, ką nuspręs Ch.Nurmagomedovas, tačiau labiausiai tikėtina, kad jis atlaisvins čempiono diržą arba jis iš jo bus atimtas.

Kas toliau laukia Conoro McGregoro? Nate‘as Diazas

C.McGregoras išties atrodė stiprus ir didžiąją dalį kovos su D.Poirier pirmavo, tačiau galiausiai jis krito ant grindų ir dabar internetą užplūdo tūkstančiai „memų“ su nokautuotu C.McGregoru.

Žvelgiant į reitingo penketuką, nematyti, prieš ką dabar galėtų stoti C.McGregoras, tačiau tuo pat metu UFC gali ištraukti Nate‘o Diazo kortą. Tai trilogija, kurios laukia šimtai tūkstančių žmonių, o ir abu kovotojai pastaruoju metu nebuvo labai aktyvūs.

Pralaimėjimas D.Poirier, C.McGregorą kuriam laikui tikrai išstumia iš pagrindinių lenktynių dėl titulo, tačiau tai, kad nėra titulo, būtų visiškai nesvarbu C.McGregoro ir N.Diazo kovoje.

Kas toliau laukia Michaelio Chandlerio? Justinas Gaethje

Jeigu Ch.Nurmagomedovas atlaisvins čempiono diržą, vis tiek išlieka nemaža tikimybė, kad jis gali sulaukti progos kovoti prieš D.Poirier dėl UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržo. Nors D.Poirier to nenori, tačiau UFC taip pat turi svarų žodį. Visgi jeigu įvyks spėjamas variantas, kad D.Poirier kovos prieš Ch.Oliveirą, tuomet kitas M.Chandlerio varžovas galėtų būti J.Gaethje.

Tai būtų fantastiška kova. Abu kovotojai turi stiprius imtynių pagrindus, tačiau retai jais naudojasi narve. Jie mėgsta kovoti stovėsenoje, atlieka labai stiprius smūgius ir visiškai nebijo priimti varžovo smūgių. Stilistiškai tai būtų labai graži kova, o šios kovos nugalėtojas atsistotų į pirmą vietą tampant pretendentu į titulą.

D.Poirier nori, kad M.Chandleris įrodytų, kad yra vertas titulinės kovos, o įveikiant buvusį pretendentą į titulą J.Gaethje, tai būtų labai skambus ir aiškus pareiškimas.

Kas toliau laukia Dano Hookerio? Tony Fergusonas

Buvo skaudu matyti, kaip T.Fergusonas pralaimi du kartus iš eilės, nors turėjo itin ilgą pergalių seriją ir visi laukėme jo kovos su Ch.Nurmagomedovu. Visgi T.Fergusonas dar gali kovoti prieš elitinius lengvo svorio kategorijos kovotojus, o dvikova su D.Hookeriu dabar jam būtų pačiu laiku.

Abiem vyrukams reikia sugrįžti į pergalių kelią, o tai suteiktų dar daugiau intrigos labai įdomiai dvikovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA