Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 Vasario 20-ą dieną bokso ringe vėl pasirodys vienas geriausių visų laikų kovotojų Floydas Mayweatheris. Šį kartą jis parodomojoje kovoje susitiks su „youtube“ žvaigžde Loganu Paulu.

Šioje kovoje L.Paulas turės didžiulį ūgio ir svorio pranašumą, tačiau kovotojų įgūdžiai bokse visiškai nesulyginami, todėl beveik nėra abejojančių lengva F.Mayweatherio pergale. Anot UFC prezidento Dana White‘o, ši kova bus tokia vienpusė, kad net nebus juokinga.

 „Aš suprantu, kad tie vaikiai nori užsidirbti pinigų, todėl ir šneka bei daro visokias nesąmones. Šita kova bus vienpusis subinės spardymas. Tai nebus juokinga, tai bus liūdna. Nėra taip, kad nemėgčiau tų vaikių ir suprantu, ko jie siekia, bet jei Floydas ateis į ringą rimtai nusiteikęs, tada šita kova bus toks subinės spardymas, kokio dar niekas nematė“, - „TMZ Sports“ sakė D.White‘as.

UFC prezidento nuomone, L.Paulo ūgis ir svoris šioje kovoje nieko nereikš: „Loganas šitoje kovoje supras, ką reiškia greitis. Kai tave daužo smūgiais, kurių tu net nematai, tada supranti, kad greitis yra jėga. Tai nebus kova, tai bus absurdas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“
03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace
Pir 03-08 Chelsea 20 : 00 Everton
Pir 03-08 West Ham United 22 : 00 Leeds United