Tadas Kumeliauskas | hockey.lt nuotr.

Tadas Kumeliauskas | hockey.lt nuotr.

 Penktadienį aukščiausios Slovakijos ledo ritulio lygos rungtynėse Bratislavos „Slovan“ su Nerijumi Ališausku 1:0 įveikė Košicės „HC Košice“.

Lietuvis aikštėje praleido 15 min. 57 sek., per kurias 2 kartus smūgiavo į varžovų vartus. N.Ališausko sąskaitoje per 32 rungtynes yra 1 įvartis ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Slovan“ (65 tšk.) tarp 12 komandų žengia 3-ia.

Lenkijos elitinėje lygoje Kosto Gusevo atstovaujama Torunės „KH Energa“ 4:2 nugalėjo Krokuvos „Comarch“. Trečiajame penkete žaidęs lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą ir išvengė baudos minučių. K.Gusevas per 29 šio sezono rungtynes yra įmušęs 2 įvarčius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

„KH Energa“ (56 tšk.) užima 3-ią poziciją 10 ekipų pirmenybėse ir jau seniai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Trečioje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje („Oberliga“) „SC Deggendorfer“ su Tadu Kumeliausku 5:2 nugalėjo be traumuoto Domanto Čypo žaidusią „EC Hochstatder“. T.Kumeliauskas įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, 6 kartus smūgiavo į vartus ir užsidirbo 2 baudos min.

„EC Hochstatder“ (34 tšk.) Pietų konferencijoje užima 5-ą vietą tarp 13 klubų, o „SC Deggendorfer“ (30 tšk.) – 6-ą.

Aukščiausioje Suomijos jaunimo (iki 20 metų) lygoje Vasos „Sport“ su Martynu Griniumi 1:6 neprilygo Juveskiulės JYP. 18 min. 32 sek. žaidęs lietuvis rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie vienintelio komandos įvarčio, 6 kartus atakavo varžovų vartus ir laimėjo 8 iš 14 ritulio išmetimų.

„Sport“ (23 tšk.) antrojo etapo ketvirtoje grupėje tarp 5 komandų užima 4-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton
Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …