Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Jau šį sekmadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyks pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ UFC turnyras „UFC 257“, kurio pagrindinėje kovoje išvysime po metų pertraukos sugrįžtantį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-4) ir buvusį lengvo svorio kategorijos laikinąjį čempioną amerikietį Dustiną Poirier (26-6).

Penktadienį ryte vyko oficialūs kovotojų svėrimai. C.McGregoras ant svarstyklių užlipo pats pirmas ir pasiekė 155 svarų ribą (70,31 kg). Jis numetė vienu svaru daugiau, nei privalėjo, pasiekdamas vadinamąją čempionišką svorį.Iš karto po C.McGregoro antrasis atėjo D.Poirier. Jis svėrė 156 svarus (70,76 kg), tad pagrindinė kova buvo oficialiai patvirtinta.

Šį kartą po oficialių svėrimų nebuvo surengtos kovotojų akistatos. Jas nuspręsta perkelti į vėl sugrąžintus ceremoninius svėrimus, kurie buvo panaikinti koronaviruso pandemijos metu, kai į areną negalėjo patekti žiūrovai.

Ceremoniniai svėrimai ir akistatos:

„Jonai, gera čia būti, laukiu progos po kovos pirmą kartą narve duoti tau interviu. Esu labai laimingas, galėdamas čia būti. Džiaugiuosi, kad gavau tą aštraus padažo buteliuką, planuoju ir rytoj narve užkurti ugnį. Dėkoju visiems už palaikymą. Nuostabu sugrįžti. Rytoj jūsų laukia puikus reginys“, - sakė C.McGregoras, gavęs iš D.Poirier dovanų jo vardinio aštraus padažo buteliuką.

Netrukus savo žodį gavo ir D.Poirier: „Visa karjera mane vedė į šią akimirką. Padarysiu viską, kad rytoj būtų į viršų iškelta mano ranka. Narve atiduosiu visas jėgas.“

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

C.McGregoras savo viskio butelio D.Poirier dar nepadovanojo, tačiau išpildė kitą amerikiečio troškimą. Pranešta, kad airis paaukos 500 tūkst. JAV dolerių D.Poirier prižiūrimam labdaros fondui. Amerikietis nori išpildyti savo svajonę ir už surinktus pinigus pastatyti treniruočių salę sunkiau besiverčiantiems vaikams, kad šie galėtų mokytis kovos menų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (28)
Registruoti
Anoniminiai (28)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų