Conoras McGregoras ir Dustinas Poirier | Youtube.com nuotr.

Conoras McGregoras ir Dustinas Poirier | Youtube.com nuotr.

 Jau šį sekmadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyks pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ UFC turnyras „UFC 257“, kurio pagrindinėje kovoje išvysime po metų pertraukos sugrįžtantį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-4) ir buvusį lengvo svorio kategorijos laikinąjį čempioną amerikietį Dustiną Poirier (26-6).

Svėrimų ceremonijos transliacija:

C.McGregoras ant svarstyklių užlipo pats pirmas ir pasiekė 155 svarų ribą (70,31 kg). Jis numetė vienu svaru daugiau, nei privalėjo, pasiekdamas vadinamąją čempionišką svorį.Iš karto po C.McGregoro antrasis atėjo D.Poirier. Jis svėrė 156 svarus (70,76 kg), tad pagrindinė kova buvo oficialiai patvirtinta.

C.McGregoras iki šiol niekada neturėjo problemų dėl svorio metimo. Tiesa, pernai jis kovėsi pusvidutiniame svoryje (77,11 kg) ir pastarojoje treniruočių stovykloje bandė susigrąžinti tas kūno formas, kurios reikalingos lengvo svorio kategorijai. D.Poirier iki šiol su svorio metimu taip pat neturėdavo problemų.

Svėrimų metu pranešta, kad buvo atšaukta Ottmano Azaitaro ir Matto Frevolos kova. Pastarasis spėjo sėkmingai pasisverti, o kas sutrukdė O.Azaitarui, kol kas nepranešama.

Svėrimuose taip ir nepasirodė Nasratas Haqparastas, o jo varžovu turėjęs tapti Armanas Carukijanas 3 svarais (1,36 kg) viršijo limitą. Vėliau pranešta, kad A.Carukijanas kausis su taip pat be varžovo likusiu M.Frevola, nes jie priklauso tai pačiai svorio kategorijai. Visos kitos vakaro kovos buvo patvirtintos.

Problemų svėrimuose turėjo ir Khalilas Rountree. Jam pritrūko 0,5 svaro (0,23 kg), bet sportininkas gavo papildomą pusvalandį ir galiausiai susitvarkė su užduotimi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų