Anna Monroe ir Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Anna Monroe ir Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 Bokso legenda Floydas Mayweatheris jau po mėnesio pasirodys ringe parodomojoje kovoje su „youtube“ žvaigžde Loganu Paulu. Nepaisant didelio ūgio ir svorio deficito, F.Mayweatheris yra vadinamas aiškiu kovos favoritu ir, panašu, kad L.Paulo nevertina kaip rimto varžovo, o vietoj pasiruošimo kovai randa svarbesnių darbų.

„The Sun“, remdamiesi savo šaltiniais, pranešė, kad F.Mayweatheris neseniai pasipiršo 14 metų jaunesnei britei Annai Monroe. 29-erių mergina dirba boksininkui priklausančiame striptizo klube „Girl Collection“, kur yra pagrindinė šokėja. A.Monroe sekmadienį patalpino naujas nuotraukas „instagram“ tinkle, o ant piršto buvo užsimovusi didžiulį deimantinį žiedą. Anot „The Sun“, tai – sužadėtuvių su F.Mayweatheriu žiedas.

„Floydas iš pradžių kiek supyko, kad ši naujiena pasklido viešumoje ir apsižodžiavo su Anna, bet jie greitai susitaikė, o šeštadienį Floydas uždavė lemtingą klausimą. Anna savo šeimos nariams ir draugams jau pranešė, kad ištekės ir šiemet nori kūdikio su Floydu. Socialiniuose tinkluose ji to dar nepaskelbė, kad visi matė didžiulį žiedą ant jos piršto. Šeima ir draugai turi abejonių dėl jos pasirinkimo, bet Anna yra suaugusi moteris, kuri pati gali priimti sprendimus“, - sakė „The Sun“ šaltinis.

Pats F.Mayweatheris paneigė pasklidusius gandus: „Nesu susižadėjęs. Niekada nebuvau susižadėjęs ir vedęs. Tai tik gandai ir melas.“

F.Mayweatheris per pastaruosius metus turėjo nemažai trumpalaikių romanų su garsiais modeliais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų