Rene Faselis | IIHF nuotr.

Rene Faselis | IIHF nuotr.

Ketvirtadienį asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Dainius Zubrus kartu su Lietuvos Respublikos Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) prezidentui Rene Faseliui nuotolinio video pokalbio metu pristatė Lietuvos kandidatūrą prisidėti prie 2021-ųjų metų pasaulio ledo ritulio čempionato rengimo.

Visgi šis pokalbis neįtikino R.Feselio, kuris Rusijos žiniasklaidai atskleidė, kad nebesvarsto Lietuvos kandidatūros, o kaip pagrindinį pagrindinį kitų šalių pranašumą įvardino jų patirtį organizuojant tokio aukšto lygio turnyrą.

„Turėjau vaizdo konferenciją su Lietuvos ministre pirmininke. Visų pirma, esu labai dėkingas Lietuvos vyriausybei už norą mums padėti. Mes jau diskutavome su Bratislava (Slovakija), Ryga (Latvija) ir Danija. Būtent Danija ir Bratislava turi patirties rengiant atitinkamai 2018 ir 2019 m. turnyrus. Aš labai vertinu Lietuvos pasiūlymą ir norą mums padėti, tačiau per didelis skaičius kandidatų prisidėti prie turnyro nėra prasmingas“, – TASS cituoja R.Faselį. „Mes žinome, kokią patirtį turi Danija, Slovakija ir Latvija organizuojant pasaulio čempionatus ir tai duoda jiems didžiulį pranašumą prieš Lietuvą. I.Šimonytė suprato mūsų poziciją ir teigė, kad Lietuva yra pasirengusi padėti, jeigu IIHF susidurs su kokiomis nors problemomis“.

2021-ųjų metų pasaulio čempionato elitinio diviziono kovos turėjo vykti Latvijoje ir Baltarusijoje, bet šios savaitės pradžioje IIHF nusprendė perkelti pirmenybes iš pastarosios šalies.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas turėtų vykti gegužės 21–birželio 6 dienomis, jame rungiasi 16 geriausių šalių rinktinių.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų