Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

  Jau šį sekmadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyks pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ UFC turnyras „UFC 257“, kurio pagrindinėje kovoje išvysime po metų pertraukos sugrįžtantį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-4) ir buvusį lengvo svorio kategorijos laikinąjį čempioną amerikietį Dustiną Poirier (26-6).

C.McGregoras jau baigė privalomąjį karantinavimosi laikotarpį bei susitiko su „BT Sport“ žurnalistu. Daugybę kartų prieš šią kovą jau kalbėjęs C.McGregoras dar kartą pasidalino savo mintimis apie artėjančią kovą, laikotarpį pandemijos metu bei ateities planus.

„BT Sport“ žurnalistui juokais išreiškus nusivylimą, kad šis interviu daromas ne prabangioje jachtoje, su kuria C.McGregoras atvyko į „kovų salą“, pats kovotojas į tai atsakė gana rimtai.

„Žinote, mes esame burbule, karantine. Pasaulis yra labai rimtoje situacijoje, todėl turime laikytis protokolo, įsitikinti, kad viskas yra saugu ir aš tiesiog esu laimingas, kad vėl galiu varžytis, būti Abu Dabyje, džiaugtis saule“, - sakė C.McGregoras.

C.McGregoras keliaudamas į Abu Dabį spėjo nuotoliniu būdu išdalinti ne vieną interviu, o jų fone visada buvo girdėti ir vietoje nenustygstantys jo vaikai. Kaip teigė kovotojas, nuo pat pirmos dienos vyriausiasis jo vaikas yra šalia mišrių kovos menų ir tuo reikėtų džiaugtis.

„Esu palaimintas, kad galiu čia atsivežti savo šeimą. Džiaugiuosi, kad galiu suteikti jiems šią patirtį, laikyti juos šalia, nes esu šeimos žmogus. Manau, kad jie šią patirtį prisimins su didžiule laime“, – sakė C.McGregoras.

C.McGregoro buvo paprašyta prisiminti praėjusių metų sausį įvykusią kovą su Donaldu „Kaubojumi“ Cerrone‘u, kurį jis nokautavo per 40 sekundžių.

„Aš tikrai norėjau narve praleisti daugiau laiko. Taip neįvyko, aš pataikiau savo smūgius ir darbas buvo padarytas. Aš tiesiog džiaugiausi būdamas ten, norėjau tais metais kovoti daugiau, bet to nepavyko padaryti. Visgi aš nešvaisčiau laiko, treniravausi, skyriau laiką mitybai ir visapusiškai tapau geresniu žmogumi“, – sakė C.McGregoras. „Galbūt šį kartą daugiau laiko praleisiu narve“.

Kova su D.Cerrone‘u vyko netradicinėje C.McGregorui svorio kategorijoje – pusvidutiniame svoryje (iki 170 svarų arba 77,1 kg). Visgi dabar C.McGregoras džiaugiasi, kad gali sugrįžti į lengvą svorį ir ketina čia užsibūti.

„Jeigu būti atviram, tuo metu aš nebuvau įsipareigojęs lengvam svoriui, dabar aš tai padariau. Įdėjau darbo, kad vėl būčiau tokios fizinės formos, jog tikčiau šiam divizionui ir tai atvėrė daugybę pasirinkimų. Džiaugiuosi, kad tai padariau ir tai netruko daug laiko. Man mintyse sukdavosi mintys, kad aš nepadarysiu šio svorio, tačiau jaučiuosi puikiai, turiu daugybę energijos. Anksčiau nebuvo tiek daug vardų lengvame svoryje, todėl mėčiausi tai aukščiau, tai žemiau, o dabar aš sugrįžau“, – pasakojo C.McGregoras.

Nors pasauliui 2020-ieji buvo sunkūs, tačiau C.McGregoras pripažino, kad jam tai buvo neblogi metai. C.McGregoras įveikė D.Cerrone‘ą, vėliau, prasidėjus pandemijai, užsiėmė labdara, skyrė paramą ligoninėms, taip pat nuolatos kartojo savo sekėjams socialiniuose tinkluose, kaip svarbu likti namuose ir laikytis karantino taisyklių.

„Džiaugiuosi, kad paminėjote kovą su D.Cerrone‘u, nes bandau susitelkti į teigiamus dalykus. Kai žiūriu į 2020 m., tai matau pasirodymą narve, treniruotes, tobulėjimą. Žinoma, buvo pakilimų ir nuosmukių, tačiau aš visą laiką bandau susitelkti tik į pozityvius dalykus. Kai šis virusas smogė mums, aš nerimavau dėl šeimos, dėl artimųjų, draugų, treniruočių partnerių, sporto salės ir visko, kas man brangu. Negalėjome apibrėžti laiko, kiek visa tai truks, o aš žinojau, kad žmonės manęs klausys ir aš nusprendžiau garsiai apie tai kalbėti, raginau išlikti ramiems. Mes taip pat padėjome su medicinine įranga, dovanojome ventiliatorius, visas saugumo priemones, kurios tuo metu buvo ypatingai svarbios. Dariau viską, ką galiu. Džiaugiuosi, kad jau sukurtos vakcinos ir tikiuosi, kad jau greitai ateis šviesesnės dienos. Išlieku optimistiškas ir pozityvus“, – sakė C.McGregoras.

C.McGregoras gražiai atsiliepė apie savo varžovą D.Poirier bei džiaugėsi, kad galės prisidėti prie jo labdaros fondo.

„D.Poirier yra vienas geriausių šio diviziono kovotojų, jis – buvęs čempionas. Visgi aš ateinu pasitikintis savimi“, – sakė C.McGregoras.

„BT Sport“ žurnalistas atskleidė kalbėjęsis su UFC prezidentu D.White‘u, kuris jam pasakė, jog praėjusiais metais buvo laikas, kai tikėjo, kad C.McGregoro daugiau neišvysime narve.

„Jaučiu didelę pagarbą D.White‘ui už tai, ką jis daro ir ką padarė 2020 m. Kurį laiką mes nesusikalbėjom ir tai išėjo į viešumą, bet dabar mes sugrįžome ir aš džiaugiuosi tuo. Kartais reikia kažkam įvykti, kad patektum į kitą lygį. Džiaugiuosi, kad galėsiu vėl varžytis šioje organizacijoje ir tai pamatys gerbėjai visame pasaulyje“, – sakė C.McGregoras.

Šią kovą gyvai jau galės pamatyti ir 2 tūkst. sirgalių, nors pats C.McGregoras teigė, kad jam visai įdomu išbandyti save ir žiūrovams nesant arenoje.

„Mane jaudino ir tai, kad kovosime be sirgalių, nes norėjau, kad mano jėga būtų ištransliuota be sirgalių, kad būtų aiškiai girdimas mano smūgių garsas, nes tai yra unikalus garsas, ypatingai mano, kai pirštinė trenkiasi į varžovo veidą. Nors dabar ir bus 2 tūkst. sirgalių, tačiau tai vis tiek pavyks ištransliuoti“, – sakė C.McGregoras.

C.McGregoro ir D.Poirier kova vyks ankstyvą rytą Abu Dabio laiku ir tai bus labai neįprasta kovotojams. Visgi taip daroma todėl, kad patogiu laiku ją galėtų stebėti amerikiečiai. Pasak C.McGregoro, jam tai nesukels problemų.

„Aš visada mėgau keltis vėliau ir turbūt taip bus visada. Na, gal ne visada, bet nuo pat vaikystės aš kovoju su tuo, jog turiu keltis anksčiau ir negaliu voliotis lovoje. Dabar eisiu miegoti labai anksti, maždaug aštuntą, devintą vakaro. Kelsiuosi penktą ar šeštą ryto ir būsiu pasiruošęs. Įprastai mano stipriausi sparingai vykdavo rytais, todėl man tai yra idealus laikas. Išėjęs iš narvo aš dar turėsiu visą dieną, dar švies saulė, galėsiu sėsti į jachtą ir džiaugtis visa šia patirtimi“, – sakė C.McGregoras. „Negaliu sulaukti, kada galėsiu valgyti amerikietiškus blynelius ir gerti airišką kavą“.

Kokią ateitį lengvame svoryje mato C.McGregoras ir ką mano apie D.White‘o ištransliuotą Chabibo Nurmagomedovo žinutę dėl savo ateities?

„Tai atrodė taip, lyg revanšui būtų pasakyta ne. Taip ir yra. Žinote, jis nenori kovoti prieš mane ir aš tai žinau bei matau. Yra, kaip yra. Man patinka lengvo svorio kategorijos paveikslas. Nesu susitelkęs į Chabibą, nors tikrai norėčiau revanšo. Bet yra daugybę puikių kovų. Kad ir dabar bus puiki antroji pagrindinė kova tarp Michaelio Chandlerio ir Dano Hookerio, taip pat Nate‘as Diazas kalba apie šią svorio kategoriją, turime Justiną Gaethje, Oliveirą.. Nemanau, kad Chabibas turi drąsos dar kartą žengti su manim į narvą. Jis matė, kas nutiko jo komandos draugui Danieliui Cormier, kai jis įveikė Stipe‘ą Miočičių, o kai suteikė revanšą – buvo du kartus iš eilės nugalėtas. Reikia drąsos tai padaryti“.

C.McGregoras taip pat įsivaizduoja, kad po kovos su D.Poirier jis jau galėtų kovoti dėl titulo, bet net jeigu taip ir nebus, jam nesvarbu.

„Man svarbu varžytis, pajusti tą energiją, sukurti magiją ir įspūdingus vaizdus, o visa kita ateis savaime“, – sakė C.McGregoras.

Pasak kovotojo, jis pasilieka galimybę šiais metais žengti ir į bokso ringą bei kovoti su filipiniečiu Manny Pacquiao.

„Pokalbis buvo intensyvus, kalbėjomės už uždarų durų. Pažiūrėkime, kaip klostysis mano UFC karjera, dabar būsiu susitelkęs į lengvo svorio kategoriją, bet šalia laikysiu ir Manny pasiūlymą“, – kalbėjo C.McGregoras.

C.McGregoras „instagrame“ buvo patalpintas nuotrauką, kurioje sudėjo dvi nuotraukas iš buvusių savo kovų bei teigė, kad dabar įveiktu abi senąsias savo versijas. Apie tai kalbėjo ir C.McGregoro treneris Johnas Kavanaghas, kuris teigė, kad tai bus geriausia C.McGregoro versija.

„Tai geriausia versija, kuri iki šiol buvo, tačiau tik iki kito karto. Aš toliau tai tęsiu, tobulėsiu ir dar kartą sukursiu magiją narve“, – sakė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų