Giedrius Žibėnas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Giedrius Žibėnas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ naujasis treneris Giedrius Žibėnas yra patenkintas auklėtinių pasirodymu prieš Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Specialistas sakė, kad po tokios dvikovos lieka skolingas žaidėjams picas.

„Turbūt reikėtų kalbėti ne apie rungtynes, o apie žaidėjus, visą jų emociją aikštėje. Turbūt reikėtų pergalę dedikuoti Mindaugui Girdžiūnui, kuris šiandien švenčia gimtadienį. Rungtynių pradžioje trečią ar antrą minutę, mums vėl, kaip visą laiką, nepasisekė su Martynu Echodu, visas rungtynių planas labai greitai pasikeitė, bet žaidėjų reakcija buvo neįtikėtina, visi kreditai tenka jiems.

Panašu, kad aš jiems būsiu skolingas picos po tokių rungtynių“, – teigė strategas.

Jis pripažino, kad pasikeitus treneriams komandoje pagerėjo nuotaika.

„Visą laiką pasikeitus treneriui tas užtaisas yra, o mūsų darbas yra paversti tą užtaisą įpročiu. Esame gyva komanda, savęs nenurašome, kad ir kiek žaidėjų turėtume mes eisime, kausimės ir mušimės su visais, niekam nieko neatiduosime, žaidėjai šiandien tai parodė. Energijos prasme dešimbalėje skalėje skirčiau vienuolika. Tikrai didžiuojuosi žaidėjais. Nežinau, prieš ką šiandien galėjome pralaimėti“, – sakė specialistas.

Arnas Butkevičius šiame mače žaidė centro pozicijoje.

„Šiandien galima pabrėžti visų mūsų gynėjų ir „trečių numerių“ atsidavimą, discipliną gynyboje bei drausmę, nes iš priekinės linijos turbūt tik Keithą Bensoną turėjome. Labiau nei gynyba patiko žaidėjų reakcija į visą situaciją, įskaitant ir Echodo traumą ir prieš kelias dienas nutikusius įvykius. Čia viskas priklausė ne tiek nuo taktikų, kiek nuo pačių žaidėjų“, – kalbėjo treneris. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų