Darius Gudelis ir Gediminas Žiemelis | BNS nuotr.

Darius Gudelis ir Gediminas Žiemelis | BNS nuotr.

 Trečiadienio popietę aktyviausia Vilniaus „Ryto“ sirgalių grupė „B Tribūna“ savo socialinio tinklo „facebook“ profilyje paskelbė, kad antradienį įvyko ilgai lauktas fanų susitikimas su pagrindiniais klubo žmonėmis.

„B Tribūna“ atskleidė, kad jau mėnesį žadėtas „Ryto“ podkastas su Dariumi Gudeliu bus paviešintas jau artimiausiomis dienomis, taip pat kalbėjo apie kuriamą tarybą bei teigė, kad pasak klubo žmonių, Vilniaus „Siemens“ areną įsigijęs ir ją į „Avia Solutions Group“ pervadinęs Gediminas Žiemelis turėjo konkretų norą, kad „Rytas“ žaistų VTB Vieningoje lygoje, o tai klubui nėra priimtina ir G.Žiemelio atvykimas į Vilniaus komandą nesvarstytinas.

Visas „B Tribūnos“ įrašas čia (kalba netaisyta):

Turime pranešti, jog vakar įvyko B Tribūnos susitikimas su pagrindiniais klubo žmonėmis. Galime pateikti tam tikros informacijos, kuri mums atrodo svarbi:

- Jau kurį laiką girdėtos kalbos apie tarybą, turėtų virsti realybe. Klubas nori sukurti tarybą, kuri kartu su klubo valdyba, vykdytų susitikimus. Juose bus galima išreikšti savo nuomonę, teikti pasiūlymus bei atlikti tam tikrus sprendimus. Be klubo vadovų, toje taryboje bus įtraukta ir daugiau krepšinio žmonių, kaip legendinis Ryto žaidėjas, taip pat ir B Tribūnos atstovas.

- Gudelio podcastas bus artimiausiomis dienomis. Turinį pamatysime, bet dabar svarbiausia, jog tai apskritai įvyktų.

- Kažkokios Žiemelio kalbos dėl Ryto yra egzistavusios, bet, anot vadovų, tas žmogus turi konkretų norą, jog klubas žaistų VTB, o tai klubui nėra priimtina. Apskritai, suprantamas Ryto fanų (ir B Tribūnos) noras, jog klubo biudžetas augtų ir didėtų, bet šiuo metu yra nesuprantamas požiūris į Žiemelį, lyg jis būtų mesijas. Tokiom išvadom dar anksti. Tuo pačiu apie kažkokius persimetimus ant kito mistinio klubo jokiam tikram Ryto fanui mintys kilti neturėtų. Klubas ir spalvos - tai ne tik savininkas, o mes visi ir kažkaip iš šios sitaucijos išsikapstysime.

- Artimiausiomis savaitėmis klubą papildys sporto direktorius. Tikrai yra įdomių variantų. Kartu su jau skelbtu tarptautiniu skautu, šie žmonės bus atsakingi už sportinę pusę. Tokie ėjimai yra logiški, reikia tik palinkėti sėkmės naujiems žmonėms.

- Šiuo metu klubas išreiškė pasitikėjimą Žibėnu. Mes irgi esame už tai, jog dabartinėmis sąlygomis Giedriui būtų suteiktas šansas. Tuo pačiu, klubas neplanuoja parduoti tokių žaidėjų kaip Echodas ar Butkevičius – tikslai LKL'e išlieka tie patys.

- Komandos sudėtyje dar bus pokyčių, žvelgiant su vizija į ateitį, o ne tik šio sezono užbaigimą. Apskritai, didesni sprendimai dėl trenerio keitimo ar brangesnių žaidėjų be sporto direktoriaus atliekami nebus.

- Miesto savivaldybė stengsis, jog parama klubui liktų. Esam girdėję visas abejones apie PRIVAČIŲ klubų remimą ir kokia tai nesąmonė, bet Vilniaus miestui priklauso 40% klubo, tad, parama yra PRIVALOMA. Be to, Rytas vis dar yra populiariausias, sostinę atstovaujantis, sporto klubas. Dėl prastų rezultatų ar vadovavimo atsakomybė krenta ir miestui, ir klubui.

Faktas, jog problemų klube daug. Džiaugiames, jog pastaruosiuose interviu ir šitame susitikime klubo žmonės pripažino klaidas. Išreiškėme savo nuomonę aktualiais klausimais, bandėme perteikti visų fanų nuogastavimus tiek dėl sportinių rezultatų, tiek dėl komunikacijos bei klubo valdymo.

Tai toli gražu nereiškia, jog viskas staiga tampa idealu, va dabar tai varysim ir kilsim, o vadovybei priekaištų nėra. Ne. Bet tam tikri dabartiniai sprendimai yra logiški ir pasverti.

Mes tiesiog norim, jog šis trenerių ir žaidėjų kolektyvas vėl pajustų fanų palaikymą ir tikėjimą. Dabar jiems to tikrai reikia. Tikimės ir atgalinio ryšio, jog spalvų atstovavimas būtų atsakingas ir garbingas. To ir linkime, pradedant šiandienos maču - visiškai kitos energijos, įdėjų ir atsidavimo.

PIRMYN..!

Tai perskaitęs G.Žiemelis pratrūko, kuris taip pat „facebooke“ parašė, kad nebuvo susitikęs su D.Gudeliu ir apie jokias lygas nėra kalbėjęs.

„Nei vieno žodžio viešai nesakiau, su Gudeliu nesu susitikęs ir apie jokias lygas kalbos net negalėjo būti. O šiaip, Gudeli ! – aš su nevykėliais nebendrauju, laiko gaišimas. Todėl nemeluok ir būk vyras „anksti išėjęs“ į pensiją, kalbėk apie save“, – rašė G.Žiemelis (netaisyta, bet sulietuvinta kalba, – aut. past.).

Komentaruose G.Žiemelis taip pat pridūrė: „Visus Vilniaus sirgalius laiko įkaitais. Gėda. Ir dar šmežtą skleidžia. Geriau tegu papasakoja, ko taip „greitai išėjo į pensiją“ ir iš kokių pajamų šiuo metu gyvena, ar ima iš „Ryto“ pinigų algos, benzino, konsultacijų pavidalu. Viskas, daugiau nekomentuosiu, su juo man viskas aišku“ (netaisyta, bet sulietuvinta kalba), – aut. past.).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool