Europos krepšinio klubai esporto industrijoje | Organizatorių nuotr.

Europos krepšinio klubai esporto industrijoje | Organizatorių nuotr.

 Sporto pasaulį supančiojus COVID-19 pandemijai, ne viena profesionali organizacija atsigręžė į elektroninį sportą. Tarp tokių – ir žymieji Miuncheno Bayern” bei Badalonos „Joventut”, kurių atstovai išskirtinėje tinklalaidėje pasidalijo mintimis apie sporto klubų ir elektroninio sporto ryšį.

Tinklalaidėje Miuncheno „Bayern“ partnerysčių vadovas Patrickas Baueris pasidalino mintimis apie kompiuterinių sporto žaidimų potencialą bei didėjantį klubų atsakingumą prieš jaunus fanus naujų rėmėjų kontekste.

Savo ruožtu Badalonos „Joventut“ viešųjų ryšių vadovas Gerardas Graupera savo patirtį pasitelkė kalbėdamas apie svarbią pramoginę elektroninio sporto pusę.

Pašnekovai taip pat plačiau papasakojo apie savo klubų sprendimus į veiklą integruoti esportą, jo situaciją Vokietijoje bei Ispanijoje, investicijų į visuomenės edukaciją reikšmę.

Miuncheno „Bayern“, ir Badalonos „Joventut“ neseniai dalyvavo precedentų neturinčiame „GRIND Esports Cup“ elektroninio krepšinio turnyre, apjungusiame vienuolika Europos krepšinio organizacijų.

Daugiau įžvalgų apie Europos krepšinio klubų vystomą esportą – pilname „GRIND Esports“ tinklalaidės įraše:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų