Mesutas Ozilas ir Mikelis Arteta | Scanpix nuotr.

Mesutas Ozilas ir Mikelis Arteta | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ treneris Mikelis Arteta pasidalijo nuomone apie Vokietijos saugo Mesuto Ozilo persikėlimą į Stambulo „Fenerbahce“.

„M.Ozilas – jau Turkijoje. Bus atliekama medicininė apžiūra, po kurios bus pasirašyti visi dokumentai. Kai tik viskas bus suderinta, mes apie tai paskelbsime. Liūdna stebėti, kaip tokie žaidėjai palieka „Arsenal“, – perduoda trenerio žodžius „BBC Sport“.

Anksčiau buvo paskelbta, kad M.Ozilas sutarė su „Arsenal“ dėl sutarties nutraukimo. Sutartis su Londono klubu galiojo iki šio sezono pabaigos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton