Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį fantastišką pergalę „UFC on ABC 1“ turnyre prieš Calviną Kattarą iškovojęs 29-erių metų amerikietis Maxas Holloway (22-6) savo pasirodymu sužavėjo daugelį, tarp kurių buvo ir dabartinis UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas.

M.Holloway atliko rekordinį smūgių skaičių ir iškovojo labiausiai dominuojančią pergalę teisėjų sprendimu UFC istorijoje.

Abu Dabyje esantis Ch.Nurmagomedovas akylai stebėjo šį turnyrą ir taip pat buvo priblokštas M.Holloway pasirodymu.

„Galvoju apie Maxą, kad jis jau dabar yra vienas iš geriausių, kada nors sportavusių MMA. Jis yra vienas iš geriausių, o gal net geriausias puslengvio svorio kategorijos visų laikų kovotojas. Manau, kad tai buvo jo geriausias pasirodymas“, – trumpame interviu su „Full Reptile“ kalbėjo Ch.Nurmagomedovas.

Pasak Ch.Nurmagomedovo, M.Holloway geriausi karjeros metai dar laukia ateityje, nepaisant to, kad jis jau buvo UFC čempionu.

„Žiūrint į Maxą matai, kad jis nėra senas, bet jau turi daugybę kovų UFC. Manau, kad jo geriausias laikas dar laukia – galbūt šiais metais, o gal kitais. Geriausias laikas nebuvo tada, kai jis buvo čempionas, nes jeigu jis toliau darys tai, ką daro, jo laikas dar ateis ir jis turi šansą tapti geriausiu visų laikų kovotoju“.

Ch.Nurmagomedovas taip pat atskleidė, kad su M.Holloway turėjo kovoti 2018 m. bei teigė, kad jo pasirodymas prieš C.Kattarą buvo geriausias per visą karjerą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų