Chabibas Nurmagomedovas | „Twitter“ nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | „Twitter“ nuotr.

 MMA žurnalistas „The Schmo“ kalbino UFC legendą Mattą Serrą ir kitą buvusį kovotoją Diną Thomasą, kai staiga į patalpą užėjo dabartinis lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas.

M.Serra tuo metu kaip tik kalbėjo apie Ch.Nurmagomedovą, kuris greitai priėjo prie trijulės. M.Serra dar paklausė čempiono, ar šis žino, kas čia sėdi.

„Dinas Thomasas“, - nesuklydo Ch.Nurmagomedovas, visiems paspaudęs rankas.

Tuomet „The Schmo“ paklausė, ar Ch.Nurmagomedovas tikrai nenori kautis su Georgesu St-Pierre‘u: „GSP? Tai jis nenori kovoti prieš mane. Aš su juo ką tik bendravau per „instagram“. Dabar aš turiu pilti purvą ant jo? Man reikia pamatyti tą vyruką. GSP, kada tu sugrįši?“.

G.St-Pierre‘as yra minėjęs, kad svajoja susikauti su Ch.Nurmagomedovu, ypač jei ta kova būtų dėl lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Tai suteiktų galimybę kanadiečiui tapti pirmu žmogumi istorijoje, laimėjusiu trijų skirtingų svorio kategorijų UFC pasaulio čempiono diržus. Visgi, organizacijos prezidentui Dana White‘ui toks variantas nepatinka.

„Jei Chabibas norėtų kovos su GSP, tada turėtų atlaisvinti savo diržą. Tada tokia kova būtų įmanoma“, - prieš keletą dienų sakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų