Aleksandras Lukašenka | Scanpix nuotr.

Aleksandras Lukašenka | Scanpix nuotr.

 Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) pirmadienį nusprendė, kad 2021 m. pasaulio čempionatas Baltarusijoje neįvyks.

Iš pradžių planuota, kad čempionatas gegužės 21 – birželio 6 dienomis vyks Baltarusijoje ir Latvijoje, tačiau vėliau IIHF sulaukė raginimų neleisti baltarusiams organizuoti čempionato dėl žiauraus elgesio su protestuotojais, neramumų šalyje ir neskaidrių prezidento rinkimų. Svarbūs IIHF rėmėjai – „Škoda“ ir „Nivea“ – buvo pareiškę, kad nerems čempionato, jei Baltarusija liks viena iš jo šeimininkių.

IIHF prezidentas Rene Faselis prieš keletą dienų buvo atvykęs į susitikimą su Aleksandru Lukašenka. Tariamas šalies prezidentas labai šiltai pasitiko R.Faselį, bet malonūs žodeliai situacijos nepagerino.

„Padarėme išvadą, kad dabartinėmis sąlygomis pasaulio čempionato rengimas Baltarusijoje būtų nederamas žingsnis, atsižvelgiant į papildomas problemas, kurios kiltų bandant užtikrinti komandų, teisėjų ir žiūrovų saugumą“, - teigiama IIHF pranešime.

Dabar IIHF įvertins Latvijos galimybes surengti pasaulio čempionatą. Kol kas neaišku, ar latviai bus palikti kaip vieni iš čempionato organizatorių, ar apskritai visas čempionatas bus perkeltas į šią šalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų