Bernardas Tomičius, Vanessa Sierra ir Novakas Djokovičius | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Bernardas Tomičius, Vanessa Sierra ir Novakas Djokovičius | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Geriausi pasaulio tenisininkai per keletą pastarųjų dienų specialiais reisais buvo nuskraidinti į Australiją. Čia vasario pradžioje vyks prestižinis „Australian Open“ turnyras.

Tik atskridę tenisininkai turės kurį laiką praleisti izoliacijoje, o tuomet per specialų kelių valandų „langą“ galės nueiti į teniso kortus pasitreniruoti. Tiesa, ne visiems taip pasisekė. Trijuose skrydžiuose buvo koronavirusu užsikrėtusių keleivių, todėl daugiau nei pusšimtis tenisininkų griežtoje izoliacijoje praleis 14 dienų ir neturės progos treniruotis.

Geriausias planetos tenisininkas Novakas Djokovičius (ATP-1) tarp griežtai izoliuotų asmenų nepateko, tačiau jis vis tiek nepatenkintas dabartinėmis sąlygomis. Serbas iškėlė 4 sąlygas „Australian Open“ organizatoriams. N.Djokovičius nori, kad žaidėjai būtų perkelti ten, kur šalia namų būtų teniso kortai, jis taip pat ragina sumažinti izoliacijos dienų skaičių, nori leidimo aplankyti trenerius bei reikalauja kokybiško maisto.

Maistu nepatenkinta ir Australijos tenisininko Bernardo Tomičiaus (ATP-216) mergina Vanessa Sierra.  Ji netgi ėmė skųstis, kad turėjo pati plauti sau galvą.

„Kai užsisakai maisto, jie turi jį dar patikrinti ir velnias žino, ką jie su juo daro, bet kai tas maistas atkeliauja pas mus, tai būna visiškai atšalęs. Blogiausias karantino dalykas tas, kad turiu plauti sau galvą. Aš to niekada nedarau“, - skundėsi kartu su savo vaikinu apsistojusi V.Sierra.

Australas Nickas Kyrgiosas (ATP-47), išgirdęs N.Djokovičiaus ir V.Sierros skundus, pavadino juos absurdiškais.

Tuo tarpu Viktorijos valstijos premjeras Danielis Andrewsas patikino, kad jokių išimčių tenisininkams nebus: „Čia nebus jokių išimčių. Virusas su jumis nesielgia kaip su ypatingais, tai nesielgsime ir mes.“

Prancūzė Alize Cornet (WTA-53) sąlygas izoliuotiems tenisininkams iš pradžių pavadino beprotiškomis, bet kitą dieną, atgavusi šaltą protą, atsiprašė Australijos žmonių.

„Jaučiu, kad turiu atsiprašyti Australijos žmonių. Jūsų reakcija į mano netaktišką komentarą leido suprasti, ką jūs turėjote ištverti per pastaruosius metus. Geriau būčiau tiesiog patylėjusi, bet kartais mes visi klystame. Tikrai nenorėjau jūsų įskaudinti. Australai, nepykite ant manęs, jūs visada buvote vieni mėgstamiausių mano žmonių. Pažadu, kad dabar kurį laiką patylėsiu“, - rašė A.Cornet.

Kazachstanui atstovaujanti rusė Julija Putinceva irgi buvo nepatenkinta sudarytomis sąlygomis: „Mums reikia gryno oro, kad galėtume kvėpuoti.“

„Australian Open“ turnyras Melburne vyks vasario 8-21 dienomis. Jame startuos ir geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-72).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų