Sabonio krepšinio centro nuotr.

Sabonio krepšinio centro nuotr.

Praėjusį savaitgalį (01.09 – 12) Taline, Sabonio krepšinio centro (SKC) septyniolikmečiai antrą kartą šį sezoną pasitikrino jėgas „Šiaurės Europos jaunių krepšinio lygos“ (EYBL) fronte.



Penkių rungtynių maratoną „saboniukai“ užbaigė turėdami 3 pergales ir 2 pralaimėjimus. Rezultatai galbūt galėjo būti geresni, jeigu su komanda būtų išvykęs vienas iš šios ekipos lyderių Martynas Echodas. Tačiau buvę nebuvę, „Sabonio KC - Selteka“ prie jau turėtų 3-jų pergalių pridėjo dar tris ir bendroje turnyrinėje lentelėje kol kas žengia 6-oje pozicijoje.



Penktadienio (01.10) rungtynių rezultatai:

100x100 Basket Olost“ 37:50 „Sabonis BC“

(T. Auruškevičius 13 tšk., E. Staugaitis 11 tšk.);

Sabonis BC“ 68:72 „BC Khimki“

(M. Dieninis 14 tšk., R. Grabliauskas ir E. Staugaitis po 13 tšk.).

Šeštadienio (01.11) susitikimo rezultatai:

„Sabonio BC“ 57:55 SC SDJSOR

(A. Žilinskas 15 tšk., K. Vinkšnaitis 12 tšk.);

BS CSKA 54:65 „Sabonis BC“

(A. Vitkauskas 24 tšk., R. Šalaševičius ir A. Žilinskas po 9 tšk.).

Paskutinę turo dieną (01.12) „saboniukai“ sužaidė taip:

„Sabonis BC“ 59:68 „BS Klaipėda“

(M. Dieninis 25 tšk., A. Žilinskas 8 tšk.).



Antrajame EYBL U-17 ture geriausiu žaidėju mūsų komandoje buvo pripažintas Ervinas Staugaitis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

11-17 „Juventus“ 17:20 „Skycop“
11-18 „Žalgiris“ 17:00 „Šiauliai“
11-18 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“
11-18 „Lietkabelis“ 17:20 „Pieno žvaigždės“
11-18 „Nevėžis“ 18:15 „Dzūkija“

Eurolyga 2018/2019

11-20 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:00 Tel Avivo „Maccabi“
11-20 Stambulo „Fenerbahce“ 20:00 Stambulo „Darussafaka“
11-20 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Pirėjo „Olympiakos“
11-20 Madrido „Real“ 22:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
11-21 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Podgoricos „Budučnost“
11-21 Maskvos CSKA 19:00 Kauno „Žalgiris“
11-21 Atėnų Panathinaikos 21:00 „Barcelona“
11-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Vitorijos „Baskonia“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 11-24 Watford 17 : 00 Liverpool
Šeš 11-24 West Ham United 17 : 00 Manchester City
Šeš 11-24 Brighton & Hov… 17 : 00 Leicester City
Šeš 11-24 Manchester United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 11-24 Fulham 17 : 00 Southampton
Šeš 11-24 Everton 17 : 00 Cardiff City
Šeš 11-24 Tottenham Hotspur 19 : 30 Chelsea
Sek 11-25 AFC Bournemouth 15 : 30 Arsenal
Sek 11-25 Wolverhampton … 18 : 00 Huddersfield Town
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

11-21 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
11-22 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
11-29 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
12-01 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Geležinis vilkas“
12-04 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141