Chabibas Nurmagomedovas ir Javieras Mendezas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Javieras Mendezas | Instagram.com nuotr

 Šeštadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ vykstančio „UFC on ABC 1“ turnyro metu UFC prezidentas Dana White‘as atskleidė ilgai lauktą atnaujinimą apie UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą.

D.White‘as atskleidė, kad Ch.Nurmagomedovui vis dar priklauso lengvo svorio kategorijos čempiono diržas ir jis įdėmiai stebės kitą savaitę vykstantį „UFC 257“ turnyrą, kurio pagrindinėje kovoje susikaus buvęs čempionas Conoras McGregoras (22-4) ir buvęs laikinasis čempionas Dustinas Poirier (26-6, 1 be nugalėtojo). Be šios kovos Ch.Nurmagomedovą taip pat itin domina šeštoje UFC lengvo svorio kategorijos reitingo vietoje esančio Dano Hookerio (20-9) ir Michaelio Chandlerio (21-5) dvikova.

Nepaisant to, čempiono treneris Javieras Mendezas aiškina, kad šioje situacijoje ne viskas priklauso nuo Ch.Nurmagomedovo. Dagestanietis gali kalbėti apie sugrįžimą, tačiau tai taps realybe tik tuo atveju, jei jis gaus leidimą iš mamos.

„Jis sugrįžtų tik dėl kokios nors ypatingos kovos, tačiau svarbu nepamiršti vieno dalyko: jis dar turi gauti mamos leidimą. Jis gali kalbėti apie sugrįžimą, bet tam turi pritarti ir mama, nes jis pasitraukė išpildydamas jai duotą pažadą. Kiek žinau, mama dar nedavė leidimo jam sugrįžti“, - „RT Sport“ sakė J.Mendezas.

Treneris taip pat pridėjo, kad UFC derėtų vengti galimos C.McGregoro ir Ch.Nurmagomedovo akistatos „kovų saloje“. Šiuo metu jie abu yra joje – C.McGregoras ruošiasi savaitgalio kovai su D.Poirier, o Ch.Nurmagomedovas trečiadienį bus pusbrolio Usmano Nurmagomedovo narvo kampe.

„UFC pasielgtų protingai, jei pasistengtų išvengti jų akistatos. Conoras yra nuostabus kovotojas, tačiau nemėgstu jo kaip žmogaus. Jis prikalbėjo daug negražių dalykų apie šalį, religiją ir šeimą. Tu gali pilti mėšlą ant varžovo, bet nepradėk veltis į tokias jautrias gyvenimo detales. Kai pradedi kalbėti apie šalį, religiją ir šeimą, tai jau nebėra tik verslas, tai tampa asmeniška, todėl Conorui taip sunku atleisti. Nepasakyčiau, kad jo nekenčiu, tiesiog man jis nerūpi“, - pridėjo J.Mendezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų