Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Jau kitą savaitę Jungtiniuose Arabų Emyratuose įvyks grandiozinis MMA turnyras „UFC 257“, kurio pagrindinėje kovoje susitiks airis Conoras McGregoras ir amerikietis Dustinas Poirier.

Prieš kovą žibalo į ugnį įpylė dabartinis UFC čempionas Chabibas Nurmagomedovas. Jis pareiškė, kad akylai stebės C.McGregoro ir D.Poirier bei Michaelio Chandlerio ir Dano Hookerio kovas. Jei kuris nors iš jų surengs įspūdingą pasirodymą, Ch.Nurmagomedovas galbūt grįš ginti diržo. Tiesa, C.McGregoras, kalbėdamas su ESPN žurnalistu Arieliu Helwani, patikino, kad iki šiol čempionu laiko save, o ne Ch.Nurmagomedovą.

„Aš esu čempionas. Ar žinai, kad „suvienytas“ diržas taip ir nebuvo įteiktas 2018 m. spalį? Chabibas tada pabėgo iš narvo ir paliko mane ten kovoti su jo šeimos nariais. Ceremonija, kuri įprasta po kovos, tada taip ir neįvyko, todėl aš vis dar jaučiuosi kaip čempionas ir einu tą įrodyti savo pasirodymu“, - aiškino C.McGregoras.

Airis pažymėjo, kad stovykla prieš kovą su D.Poirier yra dar rimtesnė nei prieš kovą su Donaldu Cerrone‘u. C.McGregoras ne tik nevartoja alkoholio, bet ir laikosi griežto mitybos plano, nes šį kartą kova vyks ne pusvidutinio, o lengvo svorio kategorijoje, todėl airiui tenka mesti kilogramus.

„Anksčiau būdavo labai sunku, nes aš ir treniruočių stovyklų metu gerdavau labai daug viskio. Kalorijų limitas, sunkios treniruotės ir alkoholis nėra geras mišinys. Savo skysčio negėriau visos stovyklos metu, kad ir kaip sunku tai bebūtų. Aišku, per Kalėdas truputį jo paragavau, bet tada tik sušlapinau lūpas ir įsitikinau, kad mano kūrinys dar labiau sužydėjo. Po kovos turbūt iškelsiu viskio stiklinę. Nors gal ir ne, kova vietos laiku bus labai anksti, turbūt eisiu į narvą 9 val. ryto, todėl po kovos reikės tikros airiškos kavos ir amerikietiškų blynų. Labai jų pasiilgau“, - sakė C.McGregoras.

Airis pernai tikėjosi 3 kartus kovoti UFC narve, bet jo planus sujaukė koronaviruso pandemija. Šiemet C.McGregoro planas panašus – jis tikisi 3-4 kovų, tačiau neatmeta, kad viena iš jų gali vykti prieš filipinietį Manny Pacquiao.

C.McGregorui priklauso praktiškai visi UFC žiūrimumo rekordai. Jis tikisi, kad kova su D.Poirier irgi bus finansiškai sėkminga, nors pripažįsta, kad bus sunku pasiekti 80 mln. JAV dolerių sumą, apie kurią jis kalbėjo pernai prieš kovą su „Kaubojumi“.

„Ne, tada 80 mln. negavau. Uždirbau tada neblogą sumą, bet būtų galima ginčytis, kad turėjau gauti daugiau, žinant, ką aš atnešu, bet ateityje nėra neįmanoma pasiekti tą sumą. Manau, kad kova su Dustinu „pay-per-view“ platformoje bus nupirkta 1,8-2 mln. kartų. Gal 1,6 mln. Kova tikrai turėtų būti sėkminga“, - pridėjo C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų