Tarjei Boe | Scanpix nuotr.

Tarjei Boe | Scanpix nuotr.

 Oberhofe (Vokietija) sekmadienį baigėsi šeštasis pasaulio biatlono taurės etapas. Jį vainikavo dvejos bendro starto lenktynės.

Vyrų 15 km lenktynėse nugalėjo norvegas Tarjei Boe (37:41.9 min., 1 baudos ratas). Antras finišavo geriausią karjeros rezultatą pasiekęs austras Felixas Leitneris (+3.6 sek., 0), o trečias buvo po 9 metų pertraukos ant podiumo asmeninėse lenktynėse lipęs šveicaras Benjaminas Wegeris (+7.8, 0).

Norvegas Johannesas Thingnesas Boe su 614 taškų pirmauja bendroje pasaulio taurės įskaitoje, lenkdamas du tautiečius – Sturlą Holmą Laegreidą (564) bei vyresnįjį brolį T.Boe (511). Vytautas Strolia (74) nukrito į 40-ą vietą, o Karolis Dombrovskis (23) – į 58-ą.

Moterų 12,5 km bendro starto lenktynėse triumfavo prancūzė Julia Simon, kuriai nesutrukdė net ir 3 baudos ratai (40:11.1 min.). Antra buvo vokietė Franziska Preuss (+3.9, 2), trečia – švedė Hanna Oeberg (+11.7, 3). Bendroje pasaulio taurės įskaitoje lyderių trejetą sudaro norvegės Marte Olsbu Roeiseland (579) ir Tiril Eckhoff (560) bei H.Oeberg (550). Lietuvės taškų dar neturi.

Septintasis pasaulio taurės etapas sausio 21-24 d. numatytas Italijoje.

Arberyje (Vokietija) sekmadienį baigėsi pirmasis IBU taurės etapas. Lietuviai jame pakeitė savo planus ir atsisakė dalyvauti vyrų estafetėje 4x7,5 km. Antrasis etapas taip pat vyks Arberyje sausio 20-23 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton
Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …