Maxas Holloway | Youtube.com nuotr.

Maxas Holloway | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyko pirmasis 2021 m. UFC turnyras bei pirmasis turnyras, kuriame po ilgo laiko buvo įleidžiamas tam tikras kiekis sirgalių.

„UFC on ABC 1“ turnyro pagrindinėje kovoje po dviejų pralaimėjimų dabartiniam UFC puslengvio svorio kategorijos čempionui Aleksandrui Volkanovski sugrįžęs buvęs šios kategorijos titulo savininkas 29-erių metų amerikietis Maxas Holloway (22-6) pademonstravo tikrą smūgių uraganą ir visiškai dominavęs prieš 32-ejų metų tautietį Calviną Kattarą (22-5) iškovojo triuškinančią pergalę teisėjų sprendimu – 50:42, 50:43, 50:43.

M.Holloway pasirodymas šioje kovoje buvo vienas įspūdingiausių, kokius MMA fanai yra matę. Jis sumušė net 4 visų laikų rekordus. M.Holloway atliko 445 tikslius akcentuotus smūgius (ankstesnis rekordas – 290), iš viso 744 kartus atakavo varžovą (515), atliko 439 tikslius smūgius iš distancijos (281) ir net 274 kartus tiksliai pataikė į varžovo galvos sritį (244).

UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas užsiminė, kad sugrįš į narvą tik tuo atveju, jei kuris nors kovotojas jį priblokš savo pasirodymu. Nors M.Holloway jo radare nebuvo, tačiau pats amerikietis priminė, kad 2018 m. gydytojai jam neleido kautis su Ch.Nurmagomedovu, todėl dabar būtų gera proga išsiaiškinti santykius.

„Pažiūrėsime, kas nutiks ateityje. Galvoju ir apie Chabibą. Jis sakė, kad nori kovos, kuri jį motyvuotų, kuri jam būtų įdomi. Manau, kad mūsų spaudos konferencija buvo viena geriausių pasaulyje, tik mes tada taip ir nesusikovėme. Galėtume užpildyti šią spragą, jei tik jis to norėtų“, - sakė M.Holloway.

Conoras McGregoras į Ch.Nurmagomedovo pareiškimą dar nesureagavo, o štai Nate‘as Diazas „twitter“ tinkle nepraleido progos įgelti čempionui:

Anksčiau manyta, kad „UFC 257“ turnyre gali susikirsti Ch.Nurmagomedovo ir C.McGregoro keliai, tačiau dagestaniečio pusbrolio kova buvo atkelta trimis dienomis anksčiau, o po jos čempionas iš karto išskris iš Jungtinių Arabų Emyratų ir nepasiliks stebėti C.McGregoro kovos.

„Trečiadienį jis bus savo pusbrolio narvo kampe ir tada išskris į Las Vegasą. Aš grįšiu sekmadienį ir Las Vegase susitiksiu su juo. Tuo metu abi jam aktualios lengvo svorio kategorijos kovos jau bus pasibaigusios, tad mes galėsime priimti sprendimą. Chabibas sakė, kad tikrai nesiruošia „marinuoti“ svorio kategorijos. Jis arba pasakys, kad nori kovos su vienu iš jų, arba atlaisvins diržą“, - sakė UFC prezidentas Dana White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų